دکتر محمد مسعود پناهی

دکتر محمد مسعود پناهی

تخصص چشم پزشکی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۸۸۰۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب منیریه

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از مهدیه تهران، خیابان مدرس، پلاک 8، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد مسعود پناهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد مسعود پناهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب منیریه
دکتر محمد مسعود پناهی
دکتر محمد مسعود پناهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد مسعود پناهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد مسعود پناهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد مسعود پناهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد مسعود پناهی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد مسعود پناهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مسعود پناهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد مسعود پناهی کجا است؟
دکتر محمد مسعود پناهی 1 مطب در مطب منیریه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد مسعود پناهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد مسعود پناهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مسعود پناهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد مسعود پناهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد مسعود پناهی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد مسعود پناهی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد مسعود پناهی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد مسعود پناهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد مسعود پناهی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمد مسعود پناهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد مسعود پناهی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد مسعود پناهیدکتر محمد مسعود پناهی dr mohammad masoud panahi از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمد مسعود پناهی در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از مهدیه تهران، خیابان مدرس، پلاک 8، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد مسعود پناهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155494396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد مسعود پناهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد مسعود پناهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد مسعود پناهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد مسعود پناهی تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد مسعود پناهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.