دکتر پریچهر خدنگ

دکتر پریچهر خدنگ

تخصص کودکان و نوزادان

فلوشیپ نوزادان
تهران
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری های کودکان و نوزادان

تغذیه و رشد و نمو کودکان و نوجوانان

فارغ التحصیل از دانشگاه تهران

کد نظام پزشکی

34404

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب شهرک اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان،فاز یک، برج سبز، طبقه اول، واحد 6

تلفن:02144695681

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر پریچهر خدنگ را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پریچهر خدنگ بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب شهرک اکباتان
دکتر پریچهر خدنگ
دکتر پریچهر خدنگ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پریچهر خدنگ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پریچهر خدنگ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پریچهر خدنگ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پریچهر خدنگ چقدر است؟
هزینه ویزیت پریچهر خدنگ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر خدنگ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پریچهر خدنگ کجا است؟
دکترپریچهر خدنگ مطب شهرک اکباتان مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پریچهر خدنگ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پریچهر خدنگ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر خدنگ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پریچهر خدنگ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پریچهر خدنگ متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پریچهر خدنگ چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر پریچهر خدنگ تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر پریچهر خدنگ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پریچهر خدنگ چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر پریچهر خدنگ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پریچهر خدنگ 5 از 5 است.

درباره دکتر پریچهر خدنگدکترپریچهر خدنگ dr parichehr khadang از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر پریچهر خدنگ در تهران، شهرک اکباتان،فاز یک، برج سبز، طبقه اول، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پریچهر خدنگ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144695681 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پریچهر خدنگ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پریچهر خدنگ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پریچهر خدنگ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پریچهر خدنگ متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پریچهر خدنگ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.