دکتر آزاده دیباج

دکتر آزاده دیباج

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

41739
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

معاینات و چکاپ های دوره ای بارداری

مشاوره انتخاب جنسیت فرزند ( پسر، دختر)

فریز ( کرایو) ضایعات دهانه رحم و ناحیه تناسلی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از منیریه، چهارراه مدرس، خیابان مدرس، پلاک 26، طبقه 2

تلفن:02155494616

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر آزاده دیباج را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آزاده دیباج بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آناهیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر خوبي هستند و باتشخيص هاي درست و خوب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر آزاده دیباج
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از منیریه، چهارراه مدرس، خیابان مدرس، پلاک 26، طبقه 2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آزاده دیباج را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آزاده دیباج نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آزاده دیباج در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آزاده دیباج چقدر است؟
هزینه ویزیت آزاده دیباج با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده دیباج می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آزاده دیباج کجا است؟
دکتر آزاده دیباج 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آزاده دیباج را ببینید.
+
آیا دکتر آزاده دیباج امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده دیباج در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آزاده دیباج در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آزاده دیباج متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آزاده دیباج چه زمانی است؟
دکتر آزاده دیباج از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آزاده دیباج در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آزاده دیباج چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر آزاده دیباج رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آزاده دیباج 5 از 5 است.
درباره دکتر آزاده دیباج


دکتر آزاده دیباج dr azadeh dibaj از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر آزاده دیباج در تهران، خیابان ولیعصر، پایین تر از منیریه، چهارراه مدرس، خیابان مدرس، پلاک 26، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آزاده دیباج می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155494616 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آزاده دیباج و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آزاده دیباج هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آزاده دیباج فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آزاده دیباج متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آزاده دیباج مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.