دکتر ماشالله امجدی

دکتر ماشالله امجدی

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تهران

کد نظام پزشکی

23701
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای درجه بورد تخصصی استادیار

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب شهرک اکباتان

آدرس:

تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، روبه روی دبیرستان شهید عموئیان، کوچه طوس

تلفن:02144663777

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ماشالله امجدی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ماشالله امجدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خیلی خیلی عالی هستند

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک حاذق و تواتمندی هستن و تشخیص بسیار بسیار دقیقی دارند

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی دکتر عالی و با سوادی هستن،

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ماشالله امجدی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب شهرک اکباتان
تهران - تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، روبه روی دبیرستان شهید عموئیان، کوچه طوس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ماشالله امجدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ماشالله امجدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ماشالله امجدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ماشالله امجدی چقدر است؟
هزینه ویزیت ماشالله امجدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله امجدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ماشالله امجدی کجا است؟
دکتر ماشالله امجدی 1 مطب در مطب شهرک اکباتان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ماشالله امجدی را ببینید.
+
آیا دکتر ماشالله امجدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله امجدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ماشالله امجدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ماشالله امجدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ماشالله امجدی چه زمانی است؟
دکتر ماشالله امجدی از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ماشالله امجدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ماشالله امجدی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ماشالله امجدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ماشالله امجدی 5 از 5 است.
درباره دکتر ماشالله امجدی


دکتر ماشالله امجدی dr mashallah amjadi از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر ماشالله امجدی در تهران، شهرک اکباتان، فاز یک، روبه روی دبیرستان شهید عموئیان، کوچه طوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ماشالله امجدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144663777 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ماشالله امجدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ماشالله امجدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ماشالله امجدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ماشالله امجدی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ماشالله امجدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.