دکتر نیما رستگار راد

دکتر نیما رستگار راد

تخصص چشم پزشکی

تهران

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

انجام کلیه خدمات درمانی، جراحی بلفاروپلاستی، عمل لیزیک ( برداشتن عینک)

فمتوسکند، جراحی فیکو پیشرفته، اصلاح انحرافات چشمی، جراحی مجاری اشکی، تزریق ژل و بوتاکس، ترمیم افتادگی پلک، برداشتن شالازیون

کد نظام پزشکی

۱۱۶۶۲۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از مهدیه تهران، خیابان مدرس، پلاک 8، واحد 6

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر
ملاحظات

دکتر نیما رستگار راد
دکتر نیما رستگار راد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیما رستگار راد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیما رستگار راد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیما رستگار راد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیما رستگار راد چقدر است؟
هزینه ویزیت نیما رستگار راد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رستگار راد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیما رستگار راد کجا است؟
دکتر نیما رستگار راد 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیما رستگار راد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیما رستگار راد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رستگار راد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیما رستگار راد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیما رستگار راد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیما رستگار راد چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نیما رستگار راد تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیما رستگار راد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیما رستگار راد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نیما رستگار راد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیما رستگار راد 0 از 5 است.

درباره دکتر نیما رستگار راد

دکتر نیما رستگار راد dr nima rastgar rad از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر نیما رستگار راد در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از مهدیه تهران، خیابان مدرس، پلاک 8، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیما رستگار راد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155494396 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیما رستگار راد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیما رستگار راد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیما رستگار راد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیما رستگار راد تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیما رستگار راد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.