%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان : سردرد ، تشنج ، سکته مغزی

نوار مغز ،نوار عصب و عضله

کد نظام پزشکی

۱۲۵۹۴۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر زهرا حسنیان

آدرس:

بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سینا
 • البرز
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا حسینیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا حسینیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۱ کاربر)

%۱۰۰
۳۱ کاربر از ۳۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر زهرا حسنیان
دکتر زهرا حسینیان
دکتر زهرا حسینیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا حسینیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا حسینیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا حسینیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا حسینیان چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا حسینیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حسینیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا حسینیان کجا است؟
دکتر زهرا حسینیان 1 مطب در مطب دکتر زهرا حسنیان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا حسینیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا حسینیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حسینیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا حسینیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا حسینیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا حسینیان چه زمانی است؟
دکتر زهرا حسینیان از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا حسینیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا حسینیان چقدر است؟
تا کنون 31 نفر به دکتر زهرا حسینیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا حسینیان 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا حسینیاندکتر زهرا حسینیان dr zahra hoseinian از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباس هستند. مطب دکتر زهرا حسینیان در بندرعباس خیابان سید جمال الدین اسدآبادی ابتدای خیابان شهید کازرونی ساختمان پزشکان میلاد طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا حسینیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09309560540,07632235445 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا حسینیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا حسینیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا حسینیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا حسینیان تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا حسینیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.