دکتر مینا صنعتی ایرانی

دکتر مینا صنعتی ایرانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

24249
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آزادی

آدرس:

تهران، خیابان آزادی، بین خیابان بهبودی و شادمهر، نبش خیابان شاهین، پلاک 6، مرکز تخصصی پزشکان فراز

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات
 • بانک تجارت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مینا صنعتی ایرانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مینا صنعتی ایرانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بودن هم از لحاظ اطلاعات پزشکی و هم اخلاقی

رضوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

وقت گذاشتند دکتر خوبی بودند. شخیصشون هم خوب بود تقریبا.

سمیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

نوبت من فقط برای من بود و هجوم بیمار تو اتاق نبود . و اینکه اطلاعات دکتر به روز بود و سریع مشکلم را تشخیص دادند.

طیبه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اطلاعات خوبی در مورد روشهای درمانی نوین دارند

پردیس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی مهربون و فوق العاده صبور و کار بلد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مینا صنعتی ایرانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مینا صنعتی ایرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مینا صنعتی ایرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مینا صنعتی ایرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مینا صنعتی ایرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت مینا صنعتی ایرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صنعتی ایرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مینا صنعتی ایرانی کجا است؟
دکتر مینا صنعتی ایرانی 1 مطب در مطب خیابان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مینا صنعتی ایرانی را ببینید.
+
آیا دکتر مینا صنعتی ایرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صنعتی ایرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مینا صنعتی ایرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مینا صنعتی ایرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مینا صنعتی ایرانی چه زمانی است؟
دکتر مینا صنعتی ایرانی از روز سه شنبه 25 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مینا صنعتی ایرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مینا صنعتی ایرانی چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر مینا صنعتی ایرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مینا صنعتی ایرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر مینا صنعتی ایرانیدکتر مینا صنعتی ایرانی dr mina sanati irani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مینا صنعتی ایرانی در تهران، خیابان آزادی، بین خیابان بهبودی و شادمهر، نبش خیابان شاهین، پلاک 6، مرکز تخصصی پزشکان فراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مینا صنعتی ایرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166030630 , 02166036450 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مینا صنعتی ایرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مینا صنعتی ایرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مینا صنعتی ایرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مینا صنعتی ایرانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مینا صنعتی ایرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.