دکتر سید احمد واعظی

دکتر سید احمد واعظی

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

3319
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان انقلاب

آدرس:

تهران، میدان انقلاب، اول خیابان کارگر جنوبی، روبه روی نیروی انتظامی، خیابان شهید مهدی زاده، پلاک 12

تلفن:02166937212

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه کارمندان دولت
 • بیمه تکمیلی ایثارگران
 • بیمه نیروهای مسلح
 • بیمه تکمیلی جانبازان
 • بیمه خدمات درمانی سلامت
 • بیمه ایرانیان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید احمد واعظی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید احمد واعظی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سید احمد واعظی
نوبت مطب میدان انقلاب
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان انقلاب، اول خیابان کارگر جنوبی، روبه روی نیروی انتظامی، خیابان شهید مهدی زاده، پلاک 12

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید احمد واعظی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید احمد واعظی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد واعظی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید احمد واعظی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید احمد واعظی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد واعظی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید احمد واعظی کجا است؟
دکتر سید احمد واعظی 1 مطب در مطب میدان انقلاب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید احمد واعظی را ببینید.
+
آیا دکتر سید احمد واعظی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد واعظی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید احمد واعظی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید احمد واعظی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید احمد واعظی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید احمد واعظی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید احمد واعظی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید احمد واعظی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید احمد واعظی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید احمد واعظی 0 از 5 است.

درباره دکتر سید احمد واعظیدکتر سید احمد واعظی dr seyyed ahmad vaezi از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر سید احمد واعظی در تهران، میدان انقلاب، اول خیابان کارگر جنوبی، روبه روی نیروی انتظامی، خیابان شهید مهدی زاده، پلاک 12 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید احمد واعظی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166937212 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید احمد واعظی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید احمد واعظی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید احمد واعظی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید احمد واعظی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید احمد واعظی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.