%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی زنان و زايمان و نازايی از دانشگاه علوم پزشكی تهران

عضو انجمن زنان و مامایی، عضو جامعه جراحان ایران و عضو انجمن جراحیهای کم تهاجمی

تشخيص و درمان و جراحی تمام بيماريهای زنان ، زايمان و نازايی، هیستروسکوپی ،لاپاراسکوپی، سزارین

در مطب سونوگرافی واژينال و شكمی از رحم، تخمدان، پاپ اسمير، كرايو، جراحيهای سر پايی و زيبايی زنان انجام می شود.

آدرس سایت: dr-maryamamiri.com 

آدرس اینستاگرام: dr.maryam.amiri

کد نظام پزشکی

71256

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، بین مدرس و نفت شمالی، مقابل بیمارستان علی اصغر، پلاک 238، طبقه سوم، واحد 11

تلفن:02122269820

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم امیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم امیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم امیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم امیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم امیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم امیری چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم امیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم امیری کجا است؟
دکترمریم امیری مطب ظفر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم امیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم امیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم امیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم امیری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم امیری چه زمانی است؟
دکتر مریم امیری از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم امیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم امیری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مریم امیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم امیری 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم امیریدکترمریم امیری dr maryam amiri از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر مریم امیری در تهران، بین مدرس و نفت شمالی، مقابل بیمارستان علی اصغر، پلاک 238، طبقه سوم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم امیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122269820 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم امیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم امیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم امیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم امیری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم امیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.