دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فریدون اقدامی

دکتر فریدون اقدامی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

11638

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان معیری (منیریه)، پلاک 77

تلفن:02166403736

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریدون اقدامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فریدون اقدامی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان ولیعصر
تهران - تهران، خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان معیری (منیریه)، پلاک 77


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریدون اقدامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریدون اقدامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریدون اقدامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریدون اقدامی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریدون اقدامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون اقدامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریدون اقدامی کجا است؟
دکتر فریدون اقدامی 1 مطب در مطب خیابان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فریدون اقدامی را ببینید.
+
آیا دکتر فریدون اقدامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون اقدامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریدون اقدامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریدون اقدامی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریدون اقدامی چه زمانی است؟
دکتر فریدون اقدامی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریدون اقدامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریدون اقدامی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فریدون اقدامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریدون اقدامی 0 از 5 است.
درباره دکتر فریدون اقدامی


دکتر فریدون اقدامی dr fereidon aghdami از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر فریدون اقدامی در تهران، خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان معیری (منیریه)، پلاک 77 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریدون اقدامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166403736 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریدون اقدامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریدون اقدامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریدون اقدامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریدون اقدامی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریدون اقدامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.