دکتر حسین اتحادی

دکتر حسین اتحادی

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

شیراز

کد نظام پزشکی

116352
%95
پیشنهاد(از 86 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، به طرف قصردشت، سر نبش، مجتمع بارانا،جنب داروخانه دکتر رضوی پور، طبقه 4، واحد 46

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین اتحادی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین اتحادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 86 کاربر)

%95
81 کاربر از 86 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  38 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر

نظرات

سید امیر حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی من همه جا به پسرم گفتن عمل بشه مچ پا ولی ایشون با فیزیوتراپی که تشخیص دادن خوب شد

داراب
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بی نظیر

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار حاذق

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین اتحادی
نوبت مطب چهارراه زرگری
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - ، چهارراه زرگری، به طرف قصردشت، سر نبش، مجتمع بارانا،جنب داروخانه دکتر رضوی پور، طبقه 4، واحد 46
در حال حاضر نوبتی برای این مرکز تعریف نشده است.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین اتحادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین اتحادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین اتحادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین اتحادی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین اتحادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اتحادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین اتحادی کجا است؟
دکتر حسین اتحادی 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین اتحادی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین اتحادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اتحادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین اتحادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین اتحادی متخصص ارتوپدی و جراحی پا و مچ پا هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین اتحادی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حسین اتحادی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین اتحادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین اتحادی چقدر است؟
تا کنون 86 نفر به دکتر حسین اتحادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین اتحادی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین اتحادیدکتر حسین اتحادی dr hosein etehadi از دکترهای متخصص جراحی پا و مچ پا شیراز هستند. مطب دکتر حسین اتحادی در شیراز، خیابان قصرالدشت، نبش کوچه 78، روبه روی قنادی کامران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین اتحادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136266609-07136288510 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین اتحادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین اتحادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین اتحادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین اتحادی متخصص جراحی پا و مچ پا نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی پا و مچ پا در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین اتحادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.