دکتر محمدحسین فتاح زاده

دکتر محمدحسین فتاح زاده

تخصص چشم پزشکی

تهران
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

کد نظام پزشکی

22055

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان معیری، پلاک 108

تلفن:02155368516

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدحسین فتاح زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدحسین فتاح زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ولیعصر
ملاحظات

زمان داده شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

دکتر محمدحسین فتاح زاده
دکتر محمدحسین فتاح زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدحسین فتاح زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدحسین فتاح زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدحسین فتاح زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدحسین فتاح زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدحسین فتاح زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فتاح زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدحسین فتاح زاده کجا است؟
دکترمحمدحسین فتاح زاده مطب خیابان ولیعصر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدحسین فتاح زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدحسین فتاح زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فتاح زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدحسین فتاح زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدحسین فتاح زاده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدحسین فتاح زاده چه زمانی است؟
دکتر محمدحسین فتاح زاده از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدحسین فتاح زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدحسین فتاح زاده چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمدحسین فتاح زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدحسین فتاح زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدحسین فتاح زادهدکترمحمدحسین فتاح زاده dr mohammad hosein fatahzadeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر محمدحسین فتاح زاده در تهران، خیابان ولیعصر، میدان منیریه، خیابان معیری، پلاک 108 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدحسین فتاح زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155368516 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدحسین فتاح زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدحسین فتاح زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدحسین فتاح زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدحسین فتاح زاده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدحسین فتاح زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.