منصوره لطیفی

منصوره لطیفی

کارشناس مامایی

کد نظام پزشکی

م-4705

درباره‌پزشک

مشاوره قبل از ازدواج و صدور گواهی ازدواج
ویزیت و مشاوره قبل از بارداری
نمونه گیری پاپ اسمیر
جایگزینی و خارج کردن آ یو دی
مشاوره قبل از بارداری
تشکیل پرونده و مراقبت بارداری و مشاوره انتخاب روش زایمان
عقد قرار داد جهت زایمان خصوصی بعنوان عامل زایمان و مامای همراه
برگزاری کارگاه های آموزشی تحت عنوان : آمادگی برای زایمان ، ورزش های دوران بارداری کارگاه پدران ،آموزش شیردهی ،ماساژ نوزاد و.‌‌‌...

 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران منصوره لطیفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از منصوره لطیفی

در حال حاضر این پزشک نوبت آزاد برای مطب ندارد و برای مشاوره پاسخگو نیست. شما می‌توانید با پزشکان مشابه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت منصوره لطیفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره لطیفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد منصوره لطیفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت منصوره لطیفی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره لطیفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل منصوره لطیفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب منصوره لطیفی کجا است؟
دکتر منصوره لطیفی در حال حاضر مطب فعالی ندارند.
+
آیا منصوره لطیفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره لطیفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
منصوره لطیفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره لطیفی متخصص مامایی هستند و در همین زمینه مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد منصوره لطیفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر منصوره لطیفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل منصوره لطیفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از منصوره لطیفی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به منصوره لطیفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی منصوره لطیفی 0 از 5 است.

درباره منصوره لطیفیدکتر منصوره لطیفی mansoreh latifi از دکترهای متخصص مامایی تهران هستند. مطب منصوره لطیفی در تهران، خیابان فاطمی، بزرگراه شهید گمنام، بعد از خیابان جهان مهر، پلاک 27، طبقه پنجم، واحد 9 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب منصوره لطیفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188975686 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام منصوره لطیفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی منصوره لطیفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط منصوره لطیفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از منصوره لطیفی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد منصوره لطیفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.