دکتر فرخنده رزم پور

دکتر فرخنده رزم پور

دکترای تغذیه

بندرعباس

کد نظام پزشکی

72670
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

مزوتراپی_لاغری موضعی(شاک ویو)

مشاوره دستگاه لاغری رایگان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای تغذیه

اطلاعات مطب دکتر فرخنده رزم پور

آدرس:

بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه طبقه ششم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرخنده رزم پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرخنده رزم پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

حیدر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خوب بودند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرخنده رزم پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرخنده رزم پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرخنده رزم پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرخنده رزم پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرخنده رزم پور چقدر است؟
هزینه ویزیت فرخنده رزم پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده رزم پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرخنده رزم پور کجا است؟
دکتر فرخنده رزم پور 1 مطب در مطب دکتر فرخنده رزم پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرخنده رزم پور را ببینید.
+
آیا دکتر فرخنده رزم پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده رزم پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرخنده رزم پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرخنده رزم پور متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرخنده رزم پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرخنده رزم پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرخنده رزم پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرخنده رزم پور چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرخنده رزم پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرخنده رزم پور 5 از 5 است.

درباره دکتر فرخنده رزم پوردکتر فرخنده رزم پور dr farkhondeh razmpur از دکترهای متخصص تغذیه بندرعباس هستند. مطب دکتر فرخنده رزم پور در بندرعباس چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه طبقه ششم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرخنده رزم پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09393327705,07632254455 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرخنده رزم پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرخنده رزم پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرخنده رزم پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرخنده رزم پور متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرخنده رزم پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.