فیلترها
تخصص و فوق تخصص
خدمات
شهر
محله
بیمه
جنسیت پزشک
فقط پزشکان دارای نوبت باز
  1. دکترتو
  2. دکترها
  3. دکتر تغذیه
  4. دکترهای بندرعباس
  5. دکتر تغذیه بندرعباس

نوبت‌دهی اینترنتی بهترین دکترهای تغذیه در بندرعباس

مرتب‌سازی بر اساس:
Ad
سینا سمیعی

سینا سمیعی

کارشناس تغذیه
5(13 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
خدمات: لاغری موضعی (اندرمولوژی)، رفع غبغب، رژیم چاقی، رژیم لاغری، رژیم غذایی دیابت
نوبت‌دهی مطب
مشاوره‌ تلفنی
بندرعباس، خیابان جمال الدین اسد آبادی، روبروی پاساژ طباطبایی، کوچه جنب حسینه جهرمی ها، ساختمان پزشکان فارابی، طبقه 3
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
فریبا مریمی

فریبا مریمی

کارشناس تغذیه
4.8(61 نظر)
96٪پیشنهاد کاربران
1412نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، بندر عباس، چهارراه مرادی، پاساژ طلا و جواهرات رضا، طبقه 1، واحد 2و3
اولین نوبت آزاد مطب:
شنبه 13 مرداد
مژده آزور

مژده آزور

کارشناس تغذیه
5(10 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
174نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، چهار راه پردیس، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه 6 کلینیک رادمان
اولین نوبت آزاد مطب:
دوشنبه 1 مرداد
حمید میرزایی سروشک

حمید میرزایی سروشک

کارشناس تغذیه
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
76نوبت موفق در دکترتو
کمترین معطلی
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، نرسیده به چهارراه مرادی کوچه بانک پارسیان ساختمان پزشکان نگین طبقه 4
اولین نوبت آزاد مطب:
یکشنبه 31 تیر
دکتر محمد محمدی

دکتر محمد محمدی

دکترای تغذیه
5(2 نظر)
100٪پیشنهاد کاربران
کمترین معطلی
دکترای تخصصی (Ph.D) علوم تغذیه
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، رسالت شمالی، چهاراه پردیس، ساختمان پزشکان پردیس، طبقه 4، واحد 6
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
دکتر فرخنده رزم پور

دکتر فرخنده رزم پور

دکترای تغذیه
4.2(12 نظر)
84٪پیشنهاد کاربران
425نوبت موفق در دکترتو
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، چهارراه فاطمیه روبه روی شیرینکده کوچه بینش 8 ساختمان پارسه طبقه ششم
اولین نوبت آزاد مطب:
فردا
نجمه حسن پور

نجمه حسن پور

کارشناس تغذیه
نوبت‌دهی مطب
بندرعباس، بلوار مصطفی خمینی، نبش کوچه ستایش، طبقه پایین ساختمان مارکیز


درباره نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترهای تغذیه در بندرعباس

دکترهای تغذیه در بندرعباس چه خدماتی ارائه می دهند؟

دکتر تغذیه و فوق تخصص آن بیماری‌های مختلفی را درمان می‌کند. تغذیه در بندرعباس از تخصص های شناخته شده پزشکی در دکترتو است. شما می‌توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در بندرعباس در دکترتو علاوه بر نوبت‌‌گیری اینترنتی، مشاوره آنلاین پزشکی هم دریافت کنید.

چگونه از بهترین دکترهای تغذیه در بندرعباس نوبت بگیریم؟

ساده‌ترین راه برای نوبت گیری از بهترین دکتر تغذیه در بندرعباس و فوق تخصص این رشته، سامانه نوبت دهی اینترنتی پزشکان دکترتو است. تغذیه در بندرعباس در دکترتو متشکل از بهترین پزشکان تغذیه در بندرعباس در مناطق مختلف از جمله شمال، جنوب، شرق و غرب بندرعباس است. شما می توانید با مراجعه به لیست پزشکان تغذیه در بندرعباس یک دکتر تغذیه خوب بیابید و علاوه بر نوبت‌گیری اینترنتی آدرس و تلفن مطب دکتر تغذیه خود را مشاهده کنید.

بهترین دکترهای تغذیه (متخصص و فوق تخصص) در بندرعباس

برای دریافت نوبت مطب و مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) با بهترین دکترهای تغذیه در بندرعباس ، می توانید به لیست دکترهای تغذیه در بندرعباس در دکترتو مراجعه کنید و با استفاده از فیلترهای مربوطه از بهترین دکترهای تغذیه در بندرعباس نوبت مطب و مشاوره آنلاین دریافت کنید.

همچنین می‌توانید از لیست پیشنهادی بهترین دکترهای تغذیه در بندرعباس توسط دکترتو استفاده کنید:

درباره سایت نوبت دهی و مشاوره آنلاین دکترتو

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکترهای تغذیه در بندرعباس نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری توسط پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیش از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی در تخصص‌های پزشکی مختلف در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان، قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکترهای تغذیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.

سوالات متداول

+
چگونه از بهترین دکتر تغذیه بندرعباس در دکترتو نوبت بگیریم؟
برای گرفتن نوبت از دکتر تغذیه بندرعباس در دکترتو ابتدا باید وارد لیست دکترهای تغذیه در بندرعباس شوید و با استفاده از فیلترهای موجود در لیست، دکتر مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین (تلفنی و متنی) بگیرید.
+
چطور بفهمیم یک دکتر تغذیه خوب است؟
با مراجعه به صفحه پروفایل هر کدام از دکتر تغذیه در بندرعباس می توانید نظرات بیماران مراجعه‌کننده به آن دکتر را مشاهده کنید و از میزان رضایت بیماران از پزشک مطلع شوید. این نظرات توسط مراجعه کنندگان هر پزشک ثبت شده است.
+
از کجا بدانیم دکترهای تغذیه بندرعباس بیمه ما را قبول می کنند؟
برای مشاهده شرایط بیمه دکتر تغذیه در بندرعباس به پروفایل هر پزشک مراجعه کنید و در قسمت بیمه‌های طرف قرارداد، لیست بیمه‌های مورد قبول هر یک از دکترهای تغذیه بندرعباس را مشاهده کنید.
+
تعرفه ویزیت دکتر تغذیه در بندرعباس چقدر است؟
هزینه ویزیت دکتر تغذیه در بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از آنها می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل هر یک از دکترهای تغذیه بندرعباس می‌توانید هزینه دقیق ویزیت آن دکتر را ببینید.
+
نحوه پیدا کردن بهترین دکتر تغذیه در بندرعباس با نوبت آزاد
با مراجعه به لیست دکتر تغذیه در بندرعباس و مرور کردن نوبت‌های آزاد هر دکتر می‌توانید از نوبت‌های آزاد آن دکتر مطلع شوید یا از مرتب‌سازی بر اساس نزدیکترین نوبت آزاد دکتر تغذیه در بندرعباس استفاده کنید

بهترین دکترهای متخصص در بندرعباس

دکتر زنان بندرعباسدکتر عمومی بندرعباسدکتر متخصص داخلی بندرعباسدکتر متخصص کودکان و نوزادان (اطفال) بندرعباسدکتر روانشناس بندرعباسدکتر دندانپزشک بندرعباسدکتر جراحی عمومی بندرعباسدکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بندرعباسدکتر قلب بندرعباسدکتر متخصص ارتوپد بندرعباسدکتر متخصص چشم پزشک بندرعباسدکتر متخصص گوش و حلق و بینی بندرعباسدکتر متخصص اورولوژی بندرعباسدکتر پوست بندرعباسمتخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بندرعباسجراح مغز و اعصاب بندرعباسدکتر متخصص بیماری های عفونی بندرعباسدکتر متخصص گوارش و کبد بندرعباسمتخصص رادیولوژی و سونوگرافی بندرعباسدکتر بینایی سنجی بندرعباسدکتر متخصص غدد بندرعباسمتخصص فیزیوتراپی بندرعباسمتخصص شنوایی سنجی بندرعباسدکتر متخصص ریه بندرعباسمتخصص روماتولوژی بندرعباسدکتر جراح پلاستیک بندرعباسدکتر متخصص گفتار درمانی بندرعباسدکتر متخصص آسم و آلرژی بندرعباسدکتر متخصص خون و سرطان شناسی بندرعباسدکتر متخصص کلیه بزرگسالان بندرعباسدکتر متخصص غدد کودکان بندرعباسدکتر متخصص کایروپراکتیک بندرعباسدکتر مامایی بندرعباسمتخصص رادیوتراپیست بندرعباسمتخصص طب فیزیکی و توانبخشی بندرعباسدکتر مشاور دارویی بندرعباسدکتر متخصص ژنتیک پزشکی بندرعباسدکتر متخصص طب سنتی بندرعباسدکتر متخصص درد بندرعباس