دکتر عزیزالله شیواپور

دکتر عزیزالله شیواپور

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

9422

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، خیابان لبافی نژاد غربی، پلاک 229

تلفن:02166910953

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عزیزالله شیواپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عزیزالله شیواپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عزیزالله شیواپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عزیزالله شیواپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عزیزالله شیواپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عزیزالله شیواپور چقدر است؟
هزینه ویزیت عزیزالله شیواپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزالله شیواپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عزیزالله شیواپور کجا است؟
دکتر عزیزالله شیواپور 1 مطب در مطب خیابان کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عزیزالله شیواپور را ببینید.
+
آیا دکتر عزیزالله شیواپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزالله شیواپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عزیزالله شیواپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عزیزالله شیواپور متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عزیزالله شیواپور چه زمانی است؟
دکتر عزیزالله شیواپور از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عزیزالله شیواپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عزیزالله شیواپور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عزیزالله شیواپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عزیزالله شیواپور 0 از 5 است.

درباره دکتر عزیزالله شیواپوردکتر عزیزالله شیواپور dr azizollah shivapor از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عزیزالله شیواپور در تهران، خیابان کارگر جنوبی، خیابان لبافی نژاد غربی، پلاک 229 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عزیزالله شیواپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166910953 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عزیزالله شیواپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عزیزالله شیواپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عزیزالله شیواپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عزیزالله شیواپور متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عزیزالله شیواپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.