دکتر شهره قاضی نوری

دکتر شهره قاضی نوری

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

16961
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، اول کمالی، پلاک 6

تلفن:02155406810

بیمه‌های طرف قرارداد

 • ارتش

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهره قاضی نوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهره قاضی نوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و فوق العاده

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عااالی، از هر نظر بینظیرن...

پریسا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوقالعاده هستن

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واقعا نحوه طبابت خانم دکتر رضایت بخش بود

شوکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار خوش‌برخورد و حرفه‌ای

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر شهره قاضی نوریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهره قاضی نوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهره قاضی نوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهره قاضی نوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهره قاضی نوری چقدر است؟
هزینه ویزیت شهره قاضی نوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره قاضی نوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهره قاضی نوری کجا است؟
دکتر شهره قاضی نوری 1 مطب در مطب خیابان کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شهره قاضی نوری را ببینید.
+
آیا دکتر شهره قاضی نوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهره قاضی نوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهره قاضی نوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهره قاضی نوری متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهره قاضی نوری چه زمانی است؟
دکتر شهره قاضی نوری از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهره قاضی نوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهره قاضی نوری چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر شهره قاضی نوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهره قاضی نوری 5 از 5 است.

درباره دکتر شهره قاضی نوریدکتر شهره قاضی نوری dr shohreh ghazinoori از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر شهره قاضی نوری در تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، اول کمالی، پلاک 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهره قاضی نوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155406810 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهره قاضی نوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهره قاضی نوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهره قاضی نوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهره قاضی نوری متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهره قاضی نوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.