تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کارگر جنوبی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، ابتدای خیابان کمالی، پلاک 6، طبقه اول

تلفن:02155412338

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • ایران
 • آسیا
 • البرز
 • میهن
 • دانا
 • بانک ملت
 • سینا
 • سامان
 • ایرانیان
 • بانک سپه
 • روستاییان

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بهزاد نجمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بهزاد نجمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بهزاد نجمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بهزاد نجمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بهزاد نجمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بهزاد نجمی چقدر است؟
هزینه ویزیت بهزاد نجمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد نجمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بهزاد نجمی کجا است؟
دکتر بهزاد نجمی 1 مطب در مطب خیابان کارگر جنوبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بهزاد نجمی را ببینید.
+
آیا دکتر بهزاد نجمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد نجمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بهزاد نجمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بهزاد نجمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بهزاد نجمی چه زمانی است؟
دکتر بهزاد نجمی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بهزاد نجمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بهزاد نجمی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر بهزاد نجمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بهزاد نجمی 0 از 5 است.

درباره دکتر بهزاد نجمیدکتر بهزاد نجمی dr behzad najmi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر بهزاد نجمی در تهران، خیابان کارگر جنوبی، چهارراه لشکر، ابتدای خیابان کمالی، پلاک 6، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بهزاد نجمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02155412338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بهزاد نجمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بهزاد نجمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بهزاد نجمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بهزاد نجمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بهزاد نجمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.