دکتر فاطمه رحمتی

دکتر فاطمه رحمتی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

29861

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان امادگاه

آدرس:

اصفهان ،خیابان آمادگاه ،جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند ،بلوک A، طبقه همکف،واحد 2

تلفن:03132240967

بیمه‌های طرف قرارداد

  • دانا
  • سینا
  • مجتمع فولاد مبارکه
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه رحمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه رحمتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه رحمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه رحمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه رحمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه رحمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه رحمتی کجا است؟
دکتر فاطمه رحمتی 1 مطب در مطب خیابان امادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه رحمتی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه رحمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه رحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه رحمتی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه رحمتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه رحمتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه رحمتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه رحمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه رحمتی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه رحمتیدکتر فاطمه رحمتی dr fatemeh rahmatie از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر فاطمه رحمتی در اصفهان ،خیابان آمادگاه ،جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند ،بلوک A، طبقه همکف،واحد 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه رحمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240967 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه رحمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه رحمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه رحمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه رحمتی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه رحمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.