دکتر محمدصالح فریدونی

دکتر محمدصالح فریدونی

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

70200
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص جراحی، گوارش، زیبایی، پستان و شکم و کلیه اعمال جراحی سرپایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان جمهوری

آدرس:

تهران، خیابان آذربایجان، بین نواب و رودکی، ساختمان پزشکان 600، طبقه سوم

تلفن:02166834071

بیمه‌های طرف قرارداد

 • سینا
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • روستاییان
 • ایرانیان
 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدصالح فریدونی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدصالح فریدونی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علیرضا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکترخوب و باتجربه ای هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدصالح فریدونیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدصالح فریدونی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدصالح فریدونی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدصالح فریدونی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدصالح فریدونی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدصالح فریدونی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصالح فریدونی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدصالح فریدونی کجا است؟
دکتر محمدصالح فریدونی 1 مطب در مطب خیابان جمهوری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدصالح فریدونی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدصالح فریدونی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصالح فریدونی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدصالح فریدونی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدصالح فریدونی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدصالح فریدونی چه زمانی است؟
دکتر محمدصالح فریدونی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدصالح فریدونی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدصالح فریدونی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر محمدصالح فریدونی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدصالح فریدونی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدصالح فریدونیدکتر محمدصالح فریدونی dr mohammad saleh fereidoni از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدصالح فریدونی در تهران، خیابان آذربایجان، بین نواب و رودکی، ساختمان پزشکان 600، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدصالح فریدونی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166834071 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدصالح فریدونی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدصالح فریدونی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدصالح فریدونی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدصالح فریدونی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدصالح فریدونی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.