دکتر محمدرضا نجفی

دکتر محمدرضا نجفی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

21554
%93
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

دانشیار دانشکده پزشکی

الکترودیاگنوزیس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، بن بست شماره 19 (قاضیها)، مجتمع پزشکی بهبود

تلفن:03132228722

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا نجفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%93
13 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

حمیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله،دقیق و محترم.

خدیجه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار با تجربه و به نظر من بهترین متخصص مغز و اعصاب اصفهان هستند ایشون. تشخیصشون دقیق و عالی هست و داروی الکی نمیدن.

معصومه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و خوش اخلاق و تشخیص عالی

اصغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار محترمانه برخورد کردن

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بی نظیر .خوش اخلاق .با علم فروان وگوش دادن دقیق به گفته های بیمار واقعا از ایشان سپاسگزارم .فقط یک نکته اگر بخواهیم مستقیم درباره دارو با خود جناب دکتر تماس داشته باشیم باید چه شماره ای را بگیریم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا نجفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا نجفی کجا است؟
دکتر محمدرضا نجفی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا نجفی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا نجفی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا نجفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا نجفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا نجفی چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر محمدرضا نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا نجفی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا نجفیدکتر محمدرضا نجفی dr mohammadreza najafi از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا نجفی در اصفهان، خیابان آمادگاه، نرسیده به چهارراه فلسطین، بن بست شماره 19 (قاضیها)، مجتمع پزشکی بهبود واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132228722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا نجفی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.