دکتر عاطفه فتاحیان

دکتر عاطفه فتاحیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی
اصفهان

کد نظام پزشکی

83529
%100
پیشنهاد(از 62 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عاطفه فتاحیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عاطفه فتاحیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 62 کاربر)

%100
62 کاربر از 62 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  32 نفر
 • 15-45 دقیقه
  23 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مرضیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیارخوب و‌ کاردرست و باحوصله هستند و با دقت به حرف مراجعینشون‌ گوش میکنند. خیلی ازشون مممنونم

حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر عاطفه فتاحیان یکی از بهترین و با اخلاق ترین جراحان زنان هستند.ایشان در کارشان زبردست هستند .ارزش اینو داره که از هر نقطه ای از کشور به ایشون مراجعه کرد.

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار مهربون و دلسوزانه به حرف مراجع گوش میدند و خیلی دقیق راهنمایی می کنند.

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من الان حدود 5 سال هست که به خانم دکتر مراجعه میکنم برای بیماری و چکاپهای دوره‌ای بینهایت ازشون راضی هستم، بسیار صبور و خوش برخورد و راهنماییهای خیلی خوبی هم در هر موردی دارن

صدیقه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عاطفه فتاحیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عاطفه فتاحیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عاطفه فتاحیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عاطفه فتاحیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عاطفه فتاحیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عاطفه فتاحیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فتاحیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عاطفه فتاحیان کجا است؟
دکتر عاطفه فتاحیان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عاطفه فتاحیان را ببینید.
+
آیا دکتر عاطفه فتاحیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فتاحیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عاطفه فتاحیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عاطفه فتاحیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عاطفه فتاحیان چه زمانی است؟
دکتر عاطفه فتاحیان از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عاطفه فتاحیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عاطفه فتاحیان چقدر است؟
تا کنون 62 نفر به دکتر عاطفه فتاحیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عاطفه فتاحیان 5 از 5 است.

درباره دکتر عاطفه فتاحیاندکتر عاطفه فتاحیان dr atefeh fatahian از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر عاطفه فتاحیان در اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،مجتمع قمرالدوله، طبقه سوم ،واحد 306 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عاطفه فتاحیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132217683 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عاطفه فتاحیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عاطفه فتاحیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عاطفه فتاحیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عاطفه فتاحیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عاطفه فتاحیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.