دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر لیلا مقاره عابد

دکتر لیلا مقاره عابد

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

38668
%81
پیشنهاد(از 36 کاربر)

درباره‌پزشک

بورد برد تخصصی زنان و زايمان و نازايی

لاپاراسكوپی جهت اعمال جراحی زنان مثل كيست تخمدان، درآوردن رحم، ليزر موناليزا جهت انجام اعمال زيبایی و درماني زنان مثل لابيوپلاستی، تنگي واژن، سفيد سازي و جوانسازی اختلالات ادراری، درمان زگيل تناسلی، كولپوسكپی جهت بررسی زخمها و ابنورمال، پاپ اسمير، كربوكسی تراپی و پلاسما جهت جوانسازی واژن و سفيد سازی

در مطب ليزر موناليزا، سونوگرافي، نوار قلب جنين (NST)كولپسكپی، كربوكسی، پلاسماتراپی و كوتر انجام می شود.

همکاری با بیمارستان سينا، بیمارستان زهرای مرضيه و بیمارستان صدوقی

ادرس سایت: www.drlm.ir

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قمر ،ساختمان رودکی، طبقه سوم

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لیلا مقاره عابد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا مقاره عابد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 36 کاربر)

%81
29 کاربر از 36 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  7 نفر

نظرات

کریمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار متخصص..

مژده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

عزت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون تمام بیماران را پشت سر هم پ با عجله ویزیت میکنند.و فرصت نمیدهند به بیمار برای پرسیدن سوال و مدارک بیمار را ب درستی بررسی نمیکنند

نصرت السادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی و تشخیص به موقع دارند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا مقاره عابد
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
اصفهان - اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قمر ،ساختمان رودکی، طبقه سوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو75,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل61,500 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا مقاره عابد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا مقاره عابد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا مقاره عابد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا مقاره عابد چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا مقاره عابد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقاره عابد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا مقاره عابد کجا است؟
دکتر لیلا مقاره عابد 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا مقاره عابد را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا مقاره عابد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقاره عابد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا مقاره عابد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا مقاره عابد متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا مقاره عابد چه زمانی است؟
دکتر لیلا مقاره عابد از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا مقاره عابد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا مقاره عابد چقدر است؟
تا کنون 36 نفر به دکتر لیلا مقاره عابد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا مقاره عابد 5 از 5 است.
درباره دکتر لیلا مقاره عابد


دکتر لیلا مقاره عابد dr leila maghareh abed از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر لیلا مقاره عابد در اصفهان ،خیابان شمس آبادی ،چهارراه قمر ،ساختمان رودکی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا مقاره عابد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132336656,03132346996 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا مقاره عابد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا مقاره عابد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا مقاره عابد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا مقاره عابد متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا مقاره عابد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.