%۸۸
پیشنهاد(از ۱۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد فوق تخصصی بیماری های کلیه

فشار خون، پیوند کلیه، دیالیز، سنگ کلیه و عفونت های ادراری

کد نظام پزشکی

۵۶۳۰۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، روبه روی داروخانه اصفهان، داخل کوچه، مجتمع پزشکی میلاد طبقه 3 واحد 6

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرزان حیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرزان حیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۶ کاربر)

%۸۸
۱۴ کاربر از ۱۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
ملاحظات

**تذکر مهم**

زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک .

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب

ممکن است تا 2 ساعت بطول بینجامد .

دکتر فرزان حیدری
دکتر فرزان حیدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرزان حیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزان حیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرزان حیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرزان حیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزان حیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزان حیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرزان حیدری کجا است؟
دکتر فرزان حیدری 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فرزان حیدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فرزان حیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزان حیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرزان حیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزان حیدری متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرزان حیدری چه زمانی است؟
دکتر فرزان حیدری از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرزان حیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرزان حیدری چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر فرزان حیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرزان حیدری 5 از 5 است.

درباره دکتر فرزان حیدریدکتر فرزان حیدری dr farzan heidari از دکترهای متخصص تخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر فرزان حیدری در اصفهان، خیابان آمادگاه، روبه روی داروخانه اصفهان، داخل کوچه، مجتمع پزشکی میلاد طبقه 3 واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرزان حیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132204099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرزان حیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرزان حیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرزان حیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرزان حیدری تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرزان حیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.