دکتر محمد تاجمیر ریاحی

دکتر محمد تاجمیر ریاحی

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اصفهان

کد نظام پزشکی

37572
%100
پیشنهاد(از 10 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی قلب و عروق

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، لاین سمت راست جلوی اطلاعات طبقه2 واحد208

تلفن:03132214327

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد تاجمیر ریاحی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد تاجمیر ریاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 10 کاربر)

%100
10 کاربر از 10 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  5 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

عزت الله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار پزشک خوب و کار بلدی هستند من از حوصله ای که بخرج دادند تشکر میگم

نرگس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر عالی هستند.

عبدالمحمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پدر شوهرم ناراحتی قلبی دارن و تا به حال به چندین دکتر متخصص قلب مراجعه کردن ولی کسی حاضر به عمل ایشان نشد ولی با مر اجعه دیروز به آقای دکترو امیدوار کردن ایشان که من شما را عمل خواهم کرد و روحیه خوبی که به مریضشون دادن واقعا جا دارد که از آقای دکتر تشکر کنم و ایشان را به کسان دیگری که از بیماری قلبی رنج می برن معرفی نمایم

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خيلي با دقت هستن ب بيمار اهميت ميدن

فخری
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک حاذق وخوش برخورد وکاربلد وبسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد تاجمیر ریاحیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد تاجمیر ریاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد تاجمیر ریاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد تاجمیر ریاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد تاجمیر ریاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد تاجمیر ریاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجمیر ریاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد تاجمیر ریاحی کجا است؟
دکتر محمد تاجمیر ریاحی 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد تاجمیر ریاحی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد تاجمیر ریاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجمیر ریاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد تاجمیر ریاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد تاجمیر ریاحی متخصص جراحی عمومی و جراحی قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد تاجمیر ریاحی چه زمانی است؟
دکتر محمد تاجمیر ریاحی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد تاجمیر ریاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد تاجمیر ریاحی چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر محمد تاجمیر ریاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد تاجمیر ریاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد تاجمیر ریاحیدکتر محمد تاجمیر ریاحی dr mohammad tajmir riahi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر محمد تاجمیر ریاحی در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع قصر نور، لاین سمت راست جلوی اطلاعات طبقه2 واحد208 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد تاجمیر ریاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132214327 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد تاجمیر ریاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد تاجمیر ریاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد تاجمیر ریاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد تاجمیر ریاحی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد تاجمیر ریاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.