دکتر افتخارالسادات نقوی

دکتر افتخارالسادات نقوی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

39163
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان ،خیابان آمادگاه ،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس ،واحد 103

تلفن:03132201272

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افتخارالسادات نقوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افتخارالسادات نقوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دوستان معرفی کردن گفتن دکتر خوبی هستند.

بهاره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم نقوی بینظیر هستن من خودم دو تا زایمان با ایشون داشتم ک فوق العاده با تجربه هستن من تو اصفهان خانم دکتر نقوی رو پیشنهاد میدم.

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

چون سال ۷۸و۸۴ دکتر خودم بودند و زایمانام توسط ایشون انجام شد وکاملا راضی بودم هم از نظراخلاقی هم از نظر طبابت وکارشون

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر افتخارالسادات نقوی
نوبت مطب خیابان آمادگاه
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان ،خیابان آمادگاه ،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس ،واحد 103
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افتخارالسادات نقوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افتخارالسادات نقوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افتخارالسادات نقوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افتخارالسادات نقوی چقدر است؟
هزینه ویزیت افتخارالسادات نقوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افتخارالسادات نقوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افتخارالسادات نقوی کجا است؟
دکتر افتخارالسادات نقوی 1 مطب در مطب خیابان آمادگاه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افتخارالسادات نقوی را ببینید.
+
آیا دکتر افتخارالسادات نقوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افتخارالسادات نقوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افتخارالسادات نقوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افتخارالسادات نقوی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افتخارالسادات نقوی چه زمانی است؟
دکتر افتخارالسادات نقوی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر افتخارالسادات نقوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افتخارالسادات نقوی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر افتخارالسادات نقوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افتخارالسادات نقوی 5 از 5 است.

درباره دکتر افتخارالسادات نقویدکتر افتخارالسادات نقوی dr eftekharsadat naghavi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر افتخارالسادات نقوی در اصفهان ،خیابان آمادگاه ،جنب هتل عباسی، مجتمع گلدیس ،واحد 103 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افتخارالسادات نقوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132201272 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افتخارالسادات نقوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افتخارالسادات نقوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افتخارالسادات نقوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افتخارالسادات نقوی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افتخارالسادات نقوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.