%۹۶
پیشنهاد(از ۱۳۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۲۰۷۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 309

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا
 • ایران

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد رضا پیرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد رضا پیرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۳۶ کاربر)

%۹۶
۱۳۰ کاربر از ۱۳۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۴۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
دکتر محمد رضا پیرزاده
دکتر محمد رضا پیرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد رضا پیرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد رضا پیرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد رضا پیرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد رضا پیرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد رضا پیرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا پیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد رضا پیرزاده کجا است؟
دکتر محمد رضا پیرزاده 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد رضا پیرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد رضا پیرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا پیرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد رضا پیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد رضا پیرزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد رضا پیرزاده چه زمانی است؟
دکتر محمد رضا پیرزاده از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد رضا پیرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد رضا پیرزاده چقدر است؟
تا کنون 136 نفر به دکتر محمد رضا پیرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد رضا پیرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد رضا پیرزادهدکتر محمد رضا پیرزاده dr mohammad reza pirzadeh از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمد رضا پیرزاده در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 309 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد رضا پیرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240087 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد رضا پیرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد رضا پیرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد رضا پیرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد رضا پیرزاده تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد رضا پیرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.