دکتر محمدرضا پیرزاده

دکتر محمدرضا پیرزاده

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

42072
%97
پیشنهاد(از 195 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 309

تلفن:03132240087

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • سلامت
 • نیروهای مسلح
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • دانا
 • ایران

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا پیرزاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا پیرزاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 195 کاربر)

%97
188 کاربر از 195 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  39 نفر
 • 15-45 دقیقه
  81 نفر
 • 45-90 دقیقه
  50 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  25 نفر

نظرات

کاووس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی کارشون خوبه.

نادیا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

واسه پسرم 23سالشه میرم مشکل افسرگی ومصرف گل وبیخوابی داشتن الان 4ماهه که دارن دارو مصرف می کنن خیلی بهترشدن گل کشیدن را ترک کردن خوابش تنظیم شده من دست دکتر را میبوسم

خانم جان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر عالی بودن خیلی راضی بودم👌 مادرم پیش دکتر اومدن و دو هفته ای خیلی بهترشدن و الانم بعد دو یاسه ماه مشکلی ندارن دیگه. و به اشناها هم پیشنهاد کردم 🌸🌷

عادله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چندین ساله برای استرس پیش ایشون میرم عالی واقعا بی نظیر خداوند ب ایشون طول عمر عنایت کنند

حدیث
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوب و صبوری هستند و انرژی مثبت دارن من که خیلی ازشون راضی ام.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدرضا پیرزادهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا پیرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا پیرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا پیرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا پیرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا پیرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پیرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا پیرزاده کجا است؟
دکتر محمدرضا پیرزاده 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا پیرزاده را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا پیرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پیرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا پیرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا پیرزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا پیرزاده چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا پیرزاده از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا پیرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا پیرزاده چقدر است؟
تا کنون 195 نفر به دکتر محمدرضا پیرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا پیرزاده 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا پیرزادهدکتر محمدرضا پیرزاده dr mohammad reza pirzadeh از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا پیرزاده در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهار راه قصر، مجتمع قصر نور، واحد 309 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا پیرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132240087 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا پیرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا پیرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا پیرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا پیرزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا پیرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.