%84
پیشنهاد(از 646 کاربر)

درباره‌پزشک

دیابت، تیروئید، هیپوفیز، پر مویی، درمان زخم های دیابتی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، سمت چپ، بعد از کافه لوفا، نبش بن بست سروش، پلاک 48

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 646 کاربر)

%84
538 کاربر از 646 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  97 نفر
 • 45-90 دقیقه
  169 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  349 نفر

نظرات

ذبیح اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

برخورد عالی و مسلط به علم خودشو و بهترین پیشنهادات و اینکه بهترین تجزویز رو انجام میدهند. خدا خیرشون بده سپاس از زحمتهاشون

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

خیلی خوب

حمید رضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیار دکتر خوب و باخلاقی هستند.

کامبیز
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

جلسه اولم بود ولی نسبت به وقت کمی که گذاشتن حس خوبی نداشتم

ندا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

پزشک خیلی خوبی هستن اما زمان زیادی برای بیمار نمیذارن اندازه ی دو ساعت و شاید بیشتر منتظر میمونیم. ولی تا نوبتمون میشه پنج دقیقه ام پیش دکتر نیستیم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمدرضا میرزایی
نوبت مطب خیابان چهارباغ بالا
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، سمت چپ، بعد از کافه لوفا، نبش بن بست سروش، پلاک 48

در حال حاضر نوبت‌های این پزشک پر شده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا میرزایی کجا است؟
دکتر محمدرضا میرزایی 1 مطب در مطب خیابان چهارباغ بالا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا میرزایی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا میرزایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا میرزایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا میرزایی چقدر است؟
تا کنون 646 نفر به دکتر محمدرضا میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا میرزاییدکتر محمدرضا میرزایی dr mohammad reza mirzaei از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا میرزایی در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، سمت چپ، بعد از کافه لوفا، نبش بن بست سروش، پلاک 48 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131323210 , 03131323211 , 03131323213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا میرزایی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.