%87
پیشنهاد(از 159 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیابت، تیروئید، هیپوفیز، پر مویی، درمان زخم های دیابتی

کد نظام پزشکی

48004

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی)

اطلاعات مطب خیابان چهارباغ بالا

آدرس:

اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، سمت چپ، بعد از کافه لوفا، نبش بن بست سروش، پلاک 48

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک صادرات
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 159 کاربر)

%87
138 کاربر از 159 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  8 نفر
 • 15-45 دقیقه
  46 نفر
 • 45-90 دقیقه
  60 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  45 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان چهارباغ بالا
ملاحظات

لطفا پرونده و مدارک قبلی بیماری خود را همراه داشته باشید.

دکتر محمدرضا میرزایی
دکتر محمدرضا میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا میرزایی کجا است؟
دکترمحمدرضا میرزایی مطب خیابان چهارباغ بالا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمدرضا میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمدرضا میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا میرزایی متخصص داخلی و غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا میرزایی چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا میرزایی از روز شنبه 19 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا میرزایی چقدر است؟
تا کنون 159 نفر به دکتر محمدرضا میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا میرزاییدکترمحمدرضا میرزایی dr mohammad reza mirzaei از دکترهای متخصص داخلی اصفهان هستند. مطب دکتر محمدرضا میرزایی در اصفهان، خیابان چهار باغ بالا، خیابان نیکبخت غربی، سمت چپ، بعد از کافه لوفا، نبش بن بست سروش، پلاک 48 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03131323210,03131323211,03131323213 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا میرزایی متخصص داخلی و فوق تخصص غدد درون ریز و متابولیسم (اندوکرینولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.