%۸۹
پیشنهاد(از ۹ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی روانپزشکی

در مطب ویزیت، روانپزشکی، مشاوره ورواندرمانی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان امین، مرکز مشاوره دانشگاه اصفهان، مرکز مشاوره صفاهان، کمیسیون‌های بهزیستی، مرکز نگهداری وتوانبخشی اعصاب وروان پرستو  

کد نظام پزشکی

۳۰۰۵۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان آزادی

آدرس:

اصفهان، میدان آزادی، مجتمع آزادی، بلوک AB، طبقه اول، واحد 3

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سهیلا صلاحی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۹ کاربر)

%۸۹
۸ کاربر از ۹ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آزادی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سهیلا صلاحی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۵۰,۰۰۰ تومان
۲۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سهیلا صلاحی
دکتر سهیلا صلاحی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا صلاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا صلاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا صلاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا صلاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا صلاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا صلاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا صلاحی کجا است؟
دکتر سهیلا صلاحی 1 مطب در مطب میدان آزادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سهیلا صلاحی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا صلاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا صلاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا صلاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا صلاحی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا صلاحی چه زمانی است؟
دکتر سهیلا صلاحی از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا صلاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا صلاحی چقدر است؟
تا کنون 9 نفر به دکتر سهیلا صلاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا صلاحی 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا صلاحی

دکتر سهیلا صلاحی dr soheila salahi از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) اصفهان هستند. مطب دکتر سهیلا صلاحی در اصفهان، میدان آزادی، مجتمع آزادی، بلوک AB، طبقه اول، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا صلاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136627062 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا صلاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا صلاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا صلاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا صلاحی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا صلاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.