دکتر احمد چیت ساز

دکتر احمد چیت ساز

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ اختلالات حرکتی
اصفهان
%۹۶
پیشنهاد(از ۱۲۷ کاربر)

درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

دارای بورد تخصصی

بیماری های مغز و اعصاب و بیماری های عضلانی، نوار مغز

استادیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

فلوشیپ اختلالات حرکتی از کانادا

کد نظام پزشکی

۲۷۱۰۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، ساختمان آراد، طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر احمد چیت ساز بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۲۷ کاربر)

%۹۶
۱۲۱ کاربر از ۱۲۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۹۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.  

دکتر احمد چیت ساز
دکتر احمد چیت ساز

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد چیت ساز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد چیت ساز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد چیت ساز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد چیت ساز چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد چیت ساز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد چیت ساز کجا است؟
دکتر احمد چیت ساز 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد چیت ساز، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد چیت ساز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد چیت ساز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد چیت ساز متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد چیت ساز چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد چیت ساز تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد چیت ساز چقدر است؟
تا کنون 127 نفر به دکتر احمد چیت ساز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد چیت ساز 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد چیت ساز

دکتر احمد چیت ساز dr ahmad chitsaz از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر احمد چیت ساز در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، ساختمان آراد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد چیت ساز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130362320,03132204715 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد چیت ساز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد چیت ساز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد چیت ساز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد چیت ساز تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد چیت ساز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.