دکتر احمد چیت ساز

دکتر احمد چیت ساز

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

فلوشیپ اختلالات حرکتی
اصفهان

کد نظام پزشکی

27100
%95
پیشنهاد(از 140 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد:

دارای بورد تخصصی

بیماری های مغز و اعصاب و بیماری های عضلانی، نوار مغز

استادیار دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

فلوشیپ اختلالات حرکتی از کانادا

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، ساختمان آراد، طبقه اول

تلفن:0313000

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد چیت ساز را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد چیت ساز بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 140 کاربر)

%95
132 کاربر از 140 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  15 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  103 نفر

نظرات

محمد حسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک خوبی هستند، فقط نوبت ها در اینترنت پر هستند.

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی.

الهام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

دکتر با تجربه ای هستند

حافظ
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

کمک می کنند.

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر جان من کوچیک تر از اونیم که جسارت کنم ..ماشالا با این همه اطلاعات چندتا پزشک اماتور کنار دستون موقع ویزیت بیمار بزارین عالی که استعداد شما را به مردم ارائه بدن با تشکر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد چیت سازسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد چیت ساز را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد چیت ساز نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد چیت ساز در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد چیت ساز چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد چیت ساز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد چیت ساز کجا است؟
دکتر احمد چیت ساز 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد چیت ساز را ببینید.
+
آیا دکتر احمد چیت ساز امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد چیت ساز در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد چیت ساز متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد چیت ساز چه زمانی است؟
دکتر احمد چیت ساز از روز دوشنبه 15 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد چیت ساز در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد چیت ساز چقدر است؟
تا کنون 140 نفر به دکتر احمد چیت ساز رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد چیت ساز 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد چیت سازدکتر احمد چیت ساز dr ahmad chitsaz از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر احمد چیت ساز در اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، ساختمان آراد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد چیت ساز می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0313000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد چیت ساز و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد چیت ساز هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد چیت ساز فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد چیت ساز متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد چیت ساز مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.