دکتر مژگان اسدیان

دکتر مژگان اسدیان

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اصفهان

کد نظام پزشکی

48302

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قصر نور، نبش چهارراه قصر، طبقه دوم، واحد 215

تلفن:03132216338

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مژگان اسدیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر مژگان اسدیان
نوبت مطب خیابان شمس آبادی
رزرو آنلاین نوبت
اصفهان - اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قصر نور، نبش چهارراه قصر، طبقه دوم، واحد 215

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده است

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مژگان اسدیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مژگان اسدیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مژگان اسدیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مژگان اسدیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مژگان اسدیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان اسدیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مژگان اسدیان کجا است؟
دکتر مژگان اسدیان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مژگان اسدیان را ببینید.
+
آیا دکتر مژگان اسدیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان اسدیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مژگان اسدیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مژگان اسدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مژگان اسدیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مژگان اسدیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مژگان اسدیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مژگان اسدیان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مژگان اسدیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مژگان اسدیان 0 از 5 است.

درباره دکتر مژگان اسدیاندکتر مژگان اسدیان dr mozhgan asadiyan از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) اصفهان هستند. مطب دکتر مژگان اسدیان در اصفهان، خیابان شمس آبادی، مجتمع قصر نور، نبش چهارراه قصر، طبقه دوم، واحد 215 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مژگان اسدیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132216338 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مژگان اسدیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مژگان اسدیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مژگان اسدیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مژگان اسدیان متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مژگان اسدیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.