دکتر سعید آذربایجانی

دکتر سعید آذربایجانی

پزشک دندانپزشک

تخصص ارتودنسی

متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری فک و صورت
اصفهان

کد نظام پزشکی

33893
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص ارتودنسی و متخصص درمان ناهنجاری فک و صورت

عضو رسمی انجمن ارتودنسهای ایران، اروپا و امریکا

عضو هیات علمی دانشگاه

دارای بورد تخصصی در درمان ناهنجاریهای دندانی 

رئیس انجمن ارتودنسیهای اصفهان

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک
 • تخصص ارتودنسی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی جنب بانک پاسارگاد مجتمع البرز

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید آذربایجانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید آذربایجانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

آوین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

این دکتر عالی هستند من پلاک متحرک پیش او گذاشتم و دندان‌های من خیلی زیبا شد.

زهرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من کار ارتودنسی‌م رو پیش آقای دکتر انجام دادم هم کارشون عالی و درجه یک هستش و هم و اخلاق و رفتار خیلی خوبی دارند منکه ازشون راضی هستم. امیدوارم که همیشه سلامت باشند.

مهدیه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

از جمله پزشکان درجه یک هستند

عارفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به دلیل سابقه خوب اقای دکترآذربایجانی درخصوص ارتودنسی

آرشیدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتری با تجربه و مهربان بودند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سعید آذربایجانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید آذربایجانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید آذربایجانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید آذربایجانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید آذربایجانی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید آذربایجانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید آذربایجانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید آذربایجانی کجا است؟
دکتر سعید آذربایجانی 1 مطب در مطب خیابان توحید میانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعید آذربایجانی را ببینید.
+
آیا دکتر سعید آذربایجانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید آذربایجانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید آذربایجانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید آذربایجانی متخصص دندانپزشک و ارتودنسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید آذربایجانی چه زمانی است؟
دکتر سعید آذربایجانی از روز سه شنبه 9 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید آذربایجانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید آذربایجانی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر سعید آذربایجانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید آذربایجانی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید آذربایجانیدکتر سعید آذربایجانی dr saeid azarbayjani از دکترهای متخصص دندانپزشک اصفهان هستند. مطب دکتر سعید آذربایجانی در اصفهان، خیابان توحید میانی جنب بانک پاسارگاد مجتمع البرز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید آذربایجانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03136286875,03136286877 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید آذربایجانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید آذربایجانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید آذربایجانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید آذربایجانی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید آذربایجانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.