%97
پیشنهاد(از 29 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص پوست و مو و لیزر درمانی و زیبایی

تمامی بیماری های پوست و مو و زیبایی جراحی بلفاروپلاستی و پیکر تراشی

درمان بیماری های پوست و مو و زیبایی و لیزر درمانی

آدرس اینستاگرام : dr_razieiraji 

کد نظام پزشکی

97331

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان توحید میانی

آدرس:

اصفهان، خیابان توحید میانی جنب بانک پاسارگاد ساختمان نگار 1 طبقه 4

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر راضیه ایرجی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر راضیه ایرجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 29 کاربر)

%97
28 کاربر از 29 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  9 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان توحید میانی
دکتر راضیه ایرجی
دکتر راضیه ایرجی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر راضیه ایرجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر راضیه ایرجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر راضیه ایرجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر راضیه ایرجی چقدر است؟
هزینه ویزیت راضیه ایرجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه ایرجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر راضیه ایرجی کجا است؟
دکترراضیه ایرجی مطب خیابان توحید میانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر راضیه ایرجی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر راضیه ایرجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه ایرجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر راضیه ایرجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر راضیه ایرجی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر راضیه ایرجی چه زمانی است؟
دکتر راضیه ایرجی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر راضیه ایرجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر راضیه ایرجی چقدر است؟
تا کنون 29 نفر به دکتر راضیه ایرجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر راضیه ایرجی 5 از 5 است.

درباره دکتر راضیه ایرجیدکترراضیه ایرجی dr raziye iraji از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی اصفهان هستند. مطب دکتر راضیه ایرجی در اصفهان، خیابان توحید میانی جنب بانک پاسارگاد ساختمان نگار 1 طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر راضیه ایرجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09397885659,03136251940,03136251939 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر راضیه ایرجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر راضیه ایرجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر راضیه ایرجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر راضیه ایرجی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر راضیه ایرجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.