دکتر ربابه سادات زمانی

دکتر ربابه سادات زمانی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

128842

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، ابتدای پرستار، ساختمان مهر، طبقه 2 کلینیک فوق تخصصی هما

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ربابه سادات زمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ربابه سادات زمانی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ربابه سادات زمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ربابه سادات زمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ربابه سادات زمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ربابه سادات زمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت ربابه سادات زمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه سادات زمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ربابه سادات زمانی کجا است؟
دکتر ربابه سادات زمانی 1 مطب در مطب خیابان پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ربابه سادات زمانی را ببینید.
+
آیا دکتر ربابه سادات زمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه سادات زمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ربابه سادات زمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ربابه سادات زمانی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ربابه سادات زمانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر ربابه سادات زمانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر ربابه سادات زمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ربابه سادات زمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ربابه سادات زمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ربابه سادات زمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر ربابه سادات زمانیدکتر ربابه سادات زمانی dr robabe sadat zamani از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر ربابه سادات زمانی در تهران، خیابان پیروزی، ابتدای پرستار، ساختمان مهر، طبقه 2 کلینیک فوق تخصصی هما واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ربابه سادات زمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177485410 , 02177489878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ربابه سادات زمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ربابه سادات زمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ربابه سادات زمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ربابه سادات زمانی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ربابه سادات زمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.