دکتر شیرین تهرانی طریقت

دکتر شیرین تهرانی طریقت

تخصص کودکان و نوزادان

فلوشیپ طب خواب

فلوشیپ اختلالات خواب
تهران

کد نظام پزشکی

44758
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فلوشیپ طب خواب

اطلاعات مطب خیابان مطهری

آدرس:

تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فرهانی، کوچه خبرنگار، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 1

تلفن:02188739682

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیرین تهرانی طریقت را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیرین تهرانی طریقت بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

زیبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با اخلاق و عالی بودند

نیکی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار دکتر حاذق و مهربانی هستند و با صبر و حوصله با کودکم برخورد کردند

مهدی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام وقت بخیر .خانم دکتر طریقت را من از سال ۹۴ سعادت آشنایی با ایشان را دارم .انسان بسیار شریف و مهربان با حوصله و دکتری بسیار حاذق و متعهد هستند.در تمام این سالها دو فرزندم با درایت ایشان و دانش و تجربه این بزرگوار همیشه به بهترین شکل درمان شدند.از طرف خودم و خانواده ام برای ایشان آرزوی سلامتی دارم.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

عالی

حلما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودن

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر شیرین تهرانی طریقت
نوبت مطب خیابان مطهری
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فرهانی، کوچه خبرنگار، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 1
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 12 مهر ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیرین تهرانی طریقت را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیرین تهرانی طریقت نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیرین تهرانی طریقت در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیرین تهرانی طریقت چقدر است؟
هزینه ویزیت شیرین تهرانی طریقت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین تهرانی طریقت می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیرین تهرانی طریقت کجا است؟
دکتر شیرین تهرانی طریقت 1 مطب در مطب خیابان مطهری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر شیرین تهرانی طریقت را ببینید.
+
آیا دکتر شیرین تهرانی طریقت امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین تهرانی طریقت در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیرین تهرانی طریقت در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیرین تهرانی طریقت متخصص کودکان و نوزادان و طب خواب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیرین تهرانی طریقت چه زمانی است؟
دکتر شیرین تهرانی طریقت از روز چهارشنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شیرین تهرانی طریقت در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیرین تهرانی طریقت چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر شیرین تهرانی طریقت رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیرین تهرانی طریقت 5 از 5 است.

درباره دکتر شیرین تهرانی طریقتدکتر شیرین تهرانی طریقت dr shirin tehrani tarighat از دکترهای متخصص طب خواب تهران هستند. مطب دکتر شیرین تهرانی طریقت در تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم مقام فرهانی، کوچه خبرنگار، پلاک 16، ساختمان پزشکان سینا، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیرین تهرانی طریقت می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188739682 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیرین تهرانی طریقت و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیرین تهرانی طریقت هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیرین تهرانی طریقت فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیرین تهرانی طریقت متخصص طب خواب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب خواب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیرین تهرانی طریقت مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.