دکتر علیرضا ناطقیان

دکتر علیرضا ناطقیان

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

بیماریهای عفونی کودکان
تهران
%۹۶
پیشنهاد(از ۳۶۸ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان - فلوشیپ تکمیلی از کانادا عضویت رسمی در کالج پزشکان و جراحان آلبرتا دانشیار دانشکده علوم پزشکی ایران عضو انجمن باکتری شناسی پزشکی و انجمن فوق تخصصی عفونی کودکان اروپا همکاری با بیمارستان های فوق تخصصی کودکان حضرت علی اصغر(ع)، بیمارستان مهرداد، بیمارستان عرفان نیایش

کد نظام پزشکی

۳۳۷۸۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب پاسداران

آدرس:

تهران، تقاطع شریعتی و همت، به سمت پاسداران، 50 متر بعد از زیرگذر پل هوایی، کوچه دشتسان یکم، پلاک 6، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا ناطقیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا ناطقیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۶۸ کاربر)

%۹۶
۳۵۲ کاربر از ۳۶۸ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۹۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۹۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۴۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پاسداران
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.

توجه:

از مراجعین عزیز خواهشمندیم که دقیقا در ساعت نوبت گرفته شده در مطب حضور داشته باشند در صورت تاخیر یکساعته نوبت گرفته شده لغو میشود .


**هزینه ویزیت از 100000 تومان به 160000 تومان تغییر یافته است**

دکتر علیرضا ناطقیان
دکتر علیرضا ناطقیان

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا ناطقیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا ناطقیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا ناطقیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا ناطقیان چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا ناطقیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ناطقیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا ناطقیان کجا است؟
دکتر علیرضا ناطقیان 1 مطب در مطب پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علیرضا ناطقیان، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا ناطقیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ناطقیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا ناطقیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا ناطقیان متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا ناطقیان چه زمانی است؟
دکتر علیرضا ناطقیان از روز دوشنبه 11 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا ناطقیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا ناطقیان چقدر است؟
تا کنون 368 نفر به دکتر علیرضا ناطقیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا ناطقیان 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا ناطقیاندکتر علیرضا ناطقیان dr alireza nateghiyan از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر علیرضا ناطقیان در تهران، تقاطع شریعتی و همت، به سمت پاسداران، 50 متر بعد از زیرگذر پل هوایی، کوچه دشتسان یکم، پلاک 6، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا ناطقیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122899123 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا ناطقیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا ناطقیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا ناطقیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا ناطقیان تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا ناطقیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.