دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرهاد هوشیدری

دکتر فرهاد هوشیدری

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

43721
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن پزشکی لیزری ایران مدارک لیزر پزشکی از آلمان، ایتالیا و استرالیا پاک کردن تاتو ابرو و پلک در یک جلسه، حتی تاتو های رنگی لیزرهای پزشکی کاشت موی طبیعی FIT,FUT، تزریق ژل، بوتاکس

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک عمومی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر ،بالاتر از میدان ونک، ابتدای میرداماد، پلاک 367 طبقه -1مرکز جراحی میرداماد

تلفن:02188649133

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرهاد هوشیدری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرهاد هوشیدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سمی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر مهربان وخوش برخورد وماهر و قابل اطمینان در کارشان هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرهاد هوشیدری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میرداماد
تهران - تهران، خیابان ولیعصر ،بالاتر از میدان ونک، ابتدای میرداماد، پلاک 367 طبقه -1مرکز جراحی میرداماد


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرهاد هوشیدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرهاد هوشیدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرهاد هوشیدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرهاد هوشیدری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرهاد هوشیدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد هوشیدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرهاد هوشیدری کجا است؟
دکتر فرهاد هوشیدری 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرهاد هوشیدری را ببینید.
+
آیا دکتر فرهاد هوشیدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد هوشیدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرهاد هوشیدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرهاد هوشیدری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرهاد هوشیدری چه زمانی است؟
دکتر فرهاد هوشیدری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرهاد هوشیدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرهاد هوشیدری چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر فرهاد هوشیدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرهاد هوشیدری 5 از 5 است.
درباره دکتر فرهاد هوشیدری


دکتر فرهاد هوشیدری dr farhad hooshidari از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر فرهاد هوشیدری در تهران، خیابان ولیعصر ،بالاتر از میدان ونک، ابتدای میرداماد، پلاک 367 طبقه -1مرکز جراحی میرداماد واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرهاد هوشیدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188649133 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرهاد هوشیدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرهاد هوشیدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرهاد هوشیدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرهاد هوشیدری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرهاد هوشیدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.