دکتر شهاب الدین میرزایی

دکتر شهاب الدین میرزایی

تخصص ارتوپدی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

جراح و متخصص ارتوپدی بیماری های ستون فقرات بیماری های مادرزادی شکستگی ها و دررفتگی ها

کد نظام پزشکی

۳۱۰۶۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران،بلوار میرداماد، جنب برج‌های اسکان، ساختمان367

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک مرکزی
 • سایر اقشار
 • کارمندان دولت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهاب الدین میرزایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهاب الدین میرزایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میرداماد
دکتر شهاب الدین میرزایی
دکتر شهاب الدین میرزایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهاب الدین میرزایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهاب الدین میرزایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهاب الدین میرزایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهاب الدین میرزایی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهاب الدین میرزایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین میرزایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهاب الدین میرزایی کجا است؟
دکتر شهاب الدین میرزایی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهاب الدین میرزایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهاب الدین میرزایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین میرزایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهاب الدین میرزایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهاب الدین میرزایی متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهاب الدین میرزایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شهاب الدین میرزایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهاب الدین میرزایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهاب الدین میرزایی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر شهاب الدین میرزایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهاب الدین میرزایی 5 از 5 است.

درباره دکتر شهاب الدین میرزاییدکتر شهاب الدین میرزایی dr shahaboddin mirzaei از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی تهران هستند. مطب دکتر شهاب الدین میرزایی در تهران،بلوار میرداماد، جنب برج‌های اسکان، ساختمان367 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهاب الدین میرزایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188784558-02188016774 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهاب الدین میرزایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهاب الدین میرزایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهاب الدین میرزایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهاب الدین میرزایی تخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهاب الدین میرزایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.