%96
پیشنهاد(از 94 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماریهای عفونی-داخلی
فوق تخصص کلینیکال ایمونولوژی، آلرژی از دانشگاه پاریس
استاد دانشگاه

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری
 • فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی)

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، ظفر، نرسیده به ولیعصر، جنب رستوران حاتم پلاک 388

تلفن:02188786777

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید داوود منصوری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید داوود منصوری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 94 کاربر)

%96
90 کاربر از 94 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  56 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مژده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار دقیق و حاذق

فرشاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

با تجربه و با حوصله

بیتا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی ترین پزشکی که تا حالا دیدم غده های لنفاوی من عفونت کرده بود و متورم شده بود آقای دکتر با تجویز آزمایشات دقیق مربوط به سیستم ایمنی، بیماری من را تشخیص دادند و باعث درمان من شدند. بسیار ممنونم ازشون.

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به صحبت های بیمار توجه نمیکنند و سریع معاینه میکنند. پیشنهاد نمیکنم.

دلاریس
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

نحوه ي برخوردِ دكتر خوب نبود تغييري در روند درمانم صورت نگرفت

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید داوود منصوری


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید داوود منصوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید داوود منصوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید داوود منصوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید داوود منصوری چقدر است؟
هزینه ویزیت سید داوود منصوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید داوود منصوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید داوود منصوری کجا است؟
دکتر سید داوود منصوری 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید داوود منصوری را ببینید.
+
آیا دکتر سید داوود منصوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید داوود منصوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید داوود منصوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید داوود منصوری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری و آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید داوود منصوری چه زمانی است؟
دکتر سید داوود منصوری از روز چهارشنبه 12 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید داوود منصوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید داوود منصوری چقدر است؟
تا کنون 94 نفر به دکتر سید داوود منصوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید داوود منصوری 5 از 5 است.

درباره دکتر سید داوود منصوریدکتر سید داوود منصوری dr seyyed davood manosori از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تهران هستند. مطب دکتر سید داوود منصوری در تهران، ظفر، نرسیده به ولیعصر، جنب رستوران حاتم پلاک 388 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید داوود منصوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188786777 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید داوود منصوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید داوود منصوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید داوود منصوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید داوود منصوری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری و فوق تخصص آسم، آلرژی و ایمنی شناسی بالینی (ایمونولوژی بالینی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید داوود منصوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.