%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۴۴۲۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب سعادت آباد

آدرس:

تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه 4

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مشیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مشیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب سعادت آباد
ملاحظات

توجه فرمایید** 

زمان انتظار شما تقریبی میباشد.

بیماران عزیز به دلیل شرایط کرونا از حضور در مطب خودداری فرمایید و جهت انتظار برای نوبت در وسایل نقلیه خود منتظر بمانید. با تشکر

قبل از حضور جهت هماهنگی نوبت خود با مطب تماس حاصل فرمایید.

دکتر زهرا مشیری
دکتر زهرا مشیری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مشیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مشیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مشیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مشیری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مشیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مشیری کجا است؟
دکتر زهرا مشیری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا مشیری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مشیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مشیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مشیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مشیری چه زمانی است؟
دکتر زهرا مشیری از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مشیری چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر زهرا مشیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مشیری 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا مشیریدکتر زهرا مشیری dr zahra moshiri از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر زهرا مشیری در تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مشیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188689653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مشیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مشیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مشیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مشیری تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مشیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.