دکتر زهرا مشیری

دکتر زهرا مشیری

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

24429
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا مشیری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا مشیری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  7 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دکتر خوش اخلاق و باحوصله ای هستن

سبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اگر خانم هستید و نگران مصرف داروهای بیماریتون همزمان با قصد بارداری هستید حتما به دکتر مشیری مراجعه کنید خیلییی حواسشون هست که کم ریسک ترین داروها رو براتون تجویز کنند که علاوه بر کنترل بیماریتون تو ابعاد دیگه زندگی دچار مشکل نشید.

شیرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالي

هانیه سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

قبلا هم تحت نظر دکتر مشیری بودم، و از برخورد خوب و مهربان ایشان بسیار راضیم و اینکه به بیمار اجازه می‌دهند که تمام مشکلات و سوالات خود را دقیق مطرح کند. از تشخیصشان هم بسیار راضیم و اینکه سعی میکنند تا جایی که مقدور است بیمار را زیاد درگیر دارو نکنند. به پیشنهاد بنده 8_9 نفر از اقوام و دوستانم به دکتر مشیری مراجعه کرده و بسیار راضی اند.

سهیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

ایشان بسیار با تجربه و دلسوز هستند و تمام راهنمایی های مناسب را به بیمار می دهند .

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهرا مشیریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا مشیری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا مشیری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا مشیری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا مشیری چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا مشیری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا مشیری کجا است؟
دکتر زهرا مشیری 1 مطب در مطب سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهرا مشیری را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا مشیری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا مشیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا مشیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا مشیری چه زمانی است؟
دکتر زهرا مشیری از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا مشیری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا مشیری چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر زهرا مشیری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا مشیری 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا مشیریدکتر زهرا مشیری dr zahra moshiri از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر زهرا مشیری در تهران، سعادت آباد، پل مدیریت، چهارراه مسجد قدس، ساختمان پزشکان ستاره، طبقه 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا مشیری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188689653 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا مشیری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا مشیری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا مشیری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا مشیری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا مشیری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.