دکتر عبداله کریمی

دکتر عبداله کریمی

تخصص کودکان و نوزادان

فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

عفونی کودکان
تهران

کد نظام پزشکی

26484
%100
پیشنهاد(از 38 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، روبه روی بیمارستان مفید، جنب قنادی شهر آفتاب، پلاک 1109، طبقه 2

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عبداله کریمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عبداله کریمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 38 کاربر)

%100
38 کاربر از 38 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  18 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

ناد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به جرات و با یقین صددرصد بهترین پزشک اطفال کشور هستند. با تشخیص درست و دقیقشون دختر من را دوازده سال پیش از یک تشخیص و فرایند درمانی نادرست که ده تا از پزشکان حاذق و مشهور تهران توصیه کرده بودند، نجات دادند.علاوه بر تشخیص و تخصص بالا، شایسته است انسانیت و اخلاق ایشان سرلوحه همه پزشکان کشور قرار گیرد.هرجا هستند خداوند حافظ و نگهدارشان باشد.

منیره
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

یکی از بهترین پزشکان اطفال هستن.با سواد متعهد مهربان صبور دردسترس. امکان نداره داروی اضافه بدن.بسیار وسواس دارن در مورد انتی بیوتیکها و مصرف نابجای اونها.با دقت به سوالات پاسخ میدن.خدا بهشون طول عمر و سلامتی بده

نیکا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

به جرات میتونم بگم بهترین دکتر که تو عمرم دیدم دختر منو نجات دادند ، دکتر فوق العاده حاذق و خیلی با شخصیت.

پیام
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

داود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در رشته خودشان حرفه اي هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عبداله کریمیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عبداله کریمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عبداله کریمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عبداله کریمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عبداله کریمی چقدر است؟
هزینه ویزیت عبداله کریمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کریمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عبداله کریمی کجا است؟
دکتر عبداله کریمی 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عبداله کریمی را ببینید.
+
آیا دکتر عبداله کریمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کریمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عبداله کریمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عبداله کریمی متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های عفونی کودکان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عبداله کریمی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عبداله کریمی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عبداله کریمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عبداله کریمی چقدر است؟
تا کنون 38 نفر به دکتر عبداله کریمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عبداله کریمی 5 از 5 است.

درباره دکتر عبداله کریمیدکتر عبداله کریمی dr abdollah karimi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر عبداله کریمی در تهران، روبه روی بیمارستان مفید، جنب قنادی شهر آفتاب، پلاک 1109، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عبداله کریمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122225296, 09011912662 ,02122908555 ,02126411913 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عبداله کریمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عبداله کریمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عبداله کریمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عبداله کریمی متخصص کودکان و نوزادان و فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عبداله کریمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.