دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر عباس قنبریان

دکتر عباس قنبریان

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

27281

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب خیابان قائم مقام فراهانی

آدرس:

تهران،خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از استاد مطهری ،کوچه دوم ،ساختمان پزشکان سینا ،واحد 10

تلفن:02188739680

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عباس قنبریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عباس قنبریان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان قائم مقام فراهانی
تهران - تهران،خیابان قائم مقام فراهانی، بالاتر از استاد مطهری ،کوچه دوم ،ساختمان پزشکان سینا ،واحد 10


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عباس قنبریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عباس قنبریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عباس قنبریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عباس قنبریان چقدر است؟
هزینه ویزیت عباس قنبریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قنبریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عباس قنبریان کجا است؟
دکتر عباس قنبریان 1 مطب در مطب خیابان قائم مقام فراهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عباس قنبریان را ببینید.
+
آیا دکتر عباس قنبریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قنبریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عباس قنبریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عباس قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عباس قنبریان چه زمانی است؟
دکتر عباس قنبریان از روز سه شنبه 15 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر عباس قنبریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عباس قنبریان چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر عباس قنبریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عباس قنبریان 0 از 5 است.
درباره دکتر عباس قنبریان


دکتر عباس قنبریان dr abbas ghanbarian از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر عباس قنبریان در تهران، هفت تیر ابتدای پل کریمخان زند پلاک 63 طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عباس قنبریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188140985 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عباس قنبریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عباس قنبریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عباس قنبریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عباس قنبریان متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عباس قنبریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.