دکتر امین عسگری

دکتر امین عسگری

تخصص چشم پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

113651
%94
پیشنهاد(از 15 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر امین عسگری

آدرس:

شیراز معالی آباد نبش ورودی گلدشت 3 جنب داروخانه دکتر معتمدی ساختمان قصر 2 طبقه 5 واحد 15

تلفن:07136341905

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امین عسگری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین عسگری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 15 کاربر)

%94
14 کاربر از 15 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

فرشیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوب بودند.

امیرعلی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک دقیقی هستند.

ملیکا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی بسیار دقیق و خیلی چشم را چک میکنند.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک خوبی بودند

پارسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیاردکترخوبی هستن موفق باشن وسربلند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر امین عسگریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین عسگری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین عسگری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین عسگری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین عسگری چقدر است؟
هزینه ویزیت امین عسگری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین عسگری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین عسگری کجا است؟
دکتر امین عسگری 1 مطب در مطب دکتر امین عسگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر امین عسگری را ببینید.
+
آیا دکتر امین عسگری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین عسگری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین عسگری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین عسگری متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین عسگری چه زمانی است؟
دکتر امین عسگری از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین عسگری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین عسگری چقدر است؟
تا کنون 15 نفر به دکتر امین عسگری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین عسگری 5 از 5 است.

درباره دکتر امین عسگریدکتر امین عسگری dr amin asgari از دکترهای متخصص چشم پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر امین عسگری در شیراز معالی آباد نبش ورودی گلدشت 3 جنب داروخانه دکتر معتمدی ساختمان قصر 2 طبقه 5 واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین عسگری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136341905 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین عسگری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین عسگری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین عسگری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین عسگری متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین عسگری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.