دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل

دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل

تخصص داخلی

فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

کبد
شیراز

کد نظام پزشکی

20752
%93
پیشنهاد(از 78 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه 6، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان شیراز مهر

تلفن:07136472743

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

اطلاعات درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز

آدرس:

شیراز، خیابان قصرالدشت، بین کوچه 76 و 78، روبه روی مهدی آباد

تلفن:07136285237

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 78 کاربر)

%93
72 کاربر از 78 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  14 نفر
 • 15-45 دقیقه
  18 نفر
 • 45-90 دقیقه
  25 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  21 نفر

نظرات

گلابتون
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی در تشخیص و درمان

غلامحسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک حاذق ،دلسوز و برای وقت و پول بیمار ارزش قائلن.

حفیظ الله
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی خوبی هستند. برادرم کبد سیروز داشت، از نحوه ی درمانشان راضی هستیم.

یعقوب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار انسان شریفی هستند، با دقت و حوصله به حرفهای بیمار گوش میدهند، و نهایت وقت و تلاش رو در درمان و معاینه فیزیکی بیمار انجام میدهند، خدا نگهدارشون باشه

سارا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستن بسیار باتجربه هستن و باحوصله به صحبتهای بیمار گوش، می دهند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمد کاظم حسینی اصل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل کجا است؟
دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل 2 مطب در مطب خیابان ملاصدرا و درمانگاه شبانه روزی بهبود شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل متخصص داخلی و گوارش و کبد بزرگسالان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل چه زمانی است؟
دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل چقدر است؟
تا کنون 78 نفر به دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمد کاظم حسینی اصلدکتر سید محمد کاظم حسینی اصل dr seyyed mohammad kazem hosseini asl از دکترهای متخصص داخلی شیراز هستند. مطب دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل در شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان شهید جمالی، کوچه 6، جنب پارکینگ عمومی، ساختمان شیراز مهر واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472743 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل متخصص داخلی و فوق تخصص گوارش و کبد بزرگسالان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمد کاظم حسینی اصل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.