%۹۶
پیشنهاد(از ۲۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

درمان جراحی بیماری های جمجمه، مغز و اعصاب محیطی
درمان جراحی شکستگی ها و آسیب های ستون فقرات
درمان جراحی دیسک کمر و گردن-تنگی کانال نخاعی و بیماری های عصب سیاتیک
درمان غیرجراحی بیماری های ستون فقرات از طریق:
لیزر- RF- Facet block
ورتبروپلاستی و کیفوپلاستی
تزریق دیسکوژل و استرویید اپیدورال

کد نظام پزشکی

۸۳۱۷۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی مغز و اعصاب

اطلاعات مطب دکتر هادی نیک نام

آدرس:

شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی، بین 20 متری و صورتگر، نبش کوچه 41، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6، واحد 22

افتخارات

- عضو جامعه جراحان آمریکا و مدرس برگزیده دوره های ATLS جامعه جراحان آمریکا

- دوره تکمیلی فوق تخصصی نورومادولاسیون و کارگذاری استیمولاتور عصبی، امارات متحده عربی
- دوره تکمیلی فوق تخصصی تعبیه استیمولاتور مغزی، سوییس
- دوره تکمیلی فوق تخصصی نوروسرجری فانکشنال، فرانسه
- دوره تکمیلی فوق تخصصی جراحی صرع جامعه جراحان مغز و اعصاب اروپا، بلژیک
-دوره تکمیلی فوق تخصصی رادیوسرجری، فرانسه
- دوره های تکمیلی فوق تخصصی درمان Minimally-invasive بیماریهای ستون فقرات از طریق لیزر، اوزون تراپی، ورتبروپلاستی، کیفوپلاستی، RF، Facet block و تزریق دیسکوژل
- دوره های متعدد آموزشی جراحی ستون فقرات AO Spine در داخل و خارج از کشور

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هادی نیکنام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هادی نیکنام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۲۱ کاربر)

%۹۶
۲۰ کاربر از ۲۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر هادی نیک نام
دکتر هادی نیکنام
دکتر هادی نیکنام

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هادی نیکنام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هادی نیکنام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هادی نیکنام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هادی نیکنام چقدر است؟
هزینه ویزیت هادی نیکنام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نیکنام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هادی نیکنام کجا است؟
دکتر هادی نیکنام 1 مطب در مطب دکتر هادی نیک نام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر هادی نیکنام، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر هادی نیکنام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نیکنام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هادی نیکنام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هادی نیکنام متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هادی نیکنام چه زمانی است؟
دکتر هادی نیکنام از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هادی نیکنام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هادی نیکنام چقدر است؟
تا کنون 21 نفر به دکتر هادی نیکنام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هادی نیکنام 5 از 5 است.

درباره دکتر هادی نیکنامدکتر هادی نیکنام dr hadi nik nam از دکترهای متخصص تخصص جراحی مغز و اعصاب شیراز هستند. مطب دکتر هادی نیکنام در شیراز، خیابان زند، روبه روی بیمارستان شهید فقیهی، بین 20 متری و صورتگر، نبش کوچه 41، مرکز پزشکی شهر، طبقه 6، واحد 22 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هادی نیکنام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09383314100 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هادی نیکنام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هادی نیکنام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هادی نیکنام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هادی نیکنام تخصص جراحی مغز و اعصاب نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی مغز و اعصاب در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هادی نیکنام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.