دکتر بابک بیاتی

دکتر بابک بیاتی

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

آنژیو گرافی-کاتتریسم-اکوکاردیوگرافی
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۱۸۴۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات کلینیک ولنجک

آدرس:

تهران، خیابان ولنجک، بعد از دانشگاه شهید بهشتی، روبروی پارک نگین، کلینیک ولنجک

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر بابک بیاتی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

کلینیک ولنجک
دکتر بابک بیاتی
دکتر بابک بیاتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بابک بیاتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بابک بیاتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بابک بیاتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بابک بیاتی چقدر است؟
هزینه ویزیت بابک بیاتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک بیاتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بابک بیاتی کجا است؟
دکتر بابک بیاتی 1 مطب در کلینیک ولنجک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر بابک بیاتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر بابک بیاتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بابک بیاتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بابک بیاتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بابک بیاتی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بابک بیاتی چه زمانی است؟
دکتر بابک بیاتی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بابک بیاتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بابک بیاتی چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر بابک بیاتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بابک بیاتی 5 از 5 است.

درباره دکتر بابک بیاتی

دکتر بابک بیاتی dr babak bayati از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر بابک بیاتی در تهران، خیابان ولنجک، بعد از دانشگاه شهید بهشتی، روبروی پارک نگین، کلینیک ولنجک واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بابک بیاتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122421029 , 02122417540 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بابک بیاتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بابک بیاتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بابک بیاتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بابک بیاتی تخصص داخلی ، فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بابک بیاتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.