دکتر مهدیه رحمانیان

دکتر مهدیه رحمانیان

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2926
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میرداماد

آدرس:

تهران، میرداماد، میدان مادر. خیابان سنجابی. کوچه چهارم. پلاک 5، طبقه چهارم، واحد 11

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدیه رحمانیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه رحمانیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

یاسین
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عاالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدیه رحمانیان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میرداماد
تهران - تهران، میرداماد، میدان مادر. خیابان سنجابی. کوچه چهارم. پلاک 5، طبقه چهارم، واحد 11


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه رحمانیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه رحمانیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه رحمانیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه رحمانیان چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه رحمانیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه رحمانیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه رحمانیان کجا است؟
دکتر مهدیه رحمانیان 1 مطب در مطب میرداماد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدیه رحمانیان را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه رحمانیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه رحمانیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه رحمانیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه رحمانیان متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه رحمانیان چه زمانی است؟
دکتر مهدیه رحمانیان از روز چهارشنبه 10 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه رحمانیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه رحمانیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مهدیه رحمانیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه رحمانیان 5 از 5 است.
درباره دکتر مهدیه رحمانیان


دکتر مهدیه رحمانیان dr mahdiyeh rahmaniyan از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر مهدیه رحمانیان در تهران، میرداماد، میدان مادر. خیابان سنجابی. کوچه چهارم. پلاک 5، طبقه چهارم، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه رحمانیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122255014 , 09022255013 , 02122255013 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه رحمانیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه رحمانیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه رحمانیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه رحمانیان متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه رحمانیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.