دکتر مهسا برجی موخر

دکتر مهسا برجی موخر

تخصص قلب و عروق

تهران

درباره‌ی پزشک

درمان فشارخون بالا ،مشاوره قبل از عمل،اکوکاردیوگرافی رنگی،تست ورزش ،آنژیوگرافی،تشخیص و درمان علت دردقفسه سینه،تنگی نفس و طپش قلب و ورم پا

کد نظام پزشکی

۱۱۵۱۵۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب نارمک

آدرس:

تهران، نارمک، خیابان دکتر آیت، بین میدان نبوت و چهارراه تلفنخانه، بین چهارراه براتی چمن غربی و خیابان جویبار پلاک 376، مجتمع رویال طبقه اول، واحد 4

افتخارات

پزشک نمونه استان کردستان سال ١٣٩٤

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهسا برجی موخر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب نارمک
دکتر مهسا برجی موخر
دکتر مهسا برجی موخر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهسا برجی موخر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهسا برجی موخر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهسا برجی موخر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهسا برجی موخر چقدر است؟
هزینه ویزیت مهسا برجی موخر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا برجی موخر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهسا برجی موخر کجا است؟
دکتر مهسا برجی موخر 1 مطب در مطب نارمک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهسا برجی موخر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهسا برجی موخر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا برجی موخر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهسا برجی موخر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهسا برجی موخر متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهسا برجی موخر چه زمانی است؟
دکتر مهسا برجی موخر از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهسا برجی موخر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهسا برجی موخر چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهسا برجی موخر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهسا برجی موخر 0 از 5 است.

درباره دکتر مهسا برجی موخردکتر مهسا برجی موخر dr mahsa borji moakhar از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مهسا برجی موخر در تهران، نارمک، خیابان دکتر آیت، بین میدان نبوت و چهارراه تلفنخانه، بین چهارراه براتی چمن غربی و خیابان جویبار پلاک 376، مجتمع رویال طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهسا برجی موخر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177913120 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهسا برجی موخر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهسا برجی موخر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهسا برجی موخر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهسا برجی موخر تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهسا برجی موخر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.