%۹۷
پیشنهاد(از ۶۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

رتبه اول امتحان بورد فوق تخصصی کلیه کودکان

عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شیراز

با ٣٤ سال سابقه طبابت

استاد نمونه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پزشک نمونه به انتخاب نظام پزشکی شیراز

دوره تکمیلی از کانادا  

کد نظام پزشکی

۲۶۶۲۵

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان)

اطلاعات مطب معدل شرقی

آدرس:

شیراز، خیابان معدل شرقی، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه اول

افتخارات

رتبه اول امتحان بورد فوق تخصصی کلیه کودکان

عضو هیات علمی و استاد تمام دانشگاه علوم پزشکی شیراز

با ٣٤ سال سابقه طبابت

استاد نمونه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

پزشک نمونه به انتخاب نظام پزشکی شیراز

دوره تکمیلی از کانادا  

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر میترا بصیرت نیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر میترا بصیرت نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶۰ کاربر)

%۹۷
۵۸ کاربر از ۶۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۷ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۴ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب معدل شرقی
ملاحظات

زمان مربوط به نوبت گیری صرفا زمان حضور در مطب می باشد و زمان ویزیت پزشک توسط منشی مشخص می گردد،. لطفا صبور باشید

دکتر میترا بصیرت نیا
دکتر میترا بصیرت نیا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر میترا بصیرت نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر میترا بصیرت نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر میترا بصیرت نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر میترا بصیرت نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت میترا بصیرت نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا بصیرت نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر میترا بصیرت نیا کجا است؟
دکتر میترا بصیرت نیا 1 مطب در مطب معدل شرقی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر میترا بصیرت نیا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر میترا بصیرت نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر میترا بصیرت نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر میترا بصیرت نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر میترا بصیرت نیا متخصص کودکان و نوزادان و بیماری های کلیه کودکان (نفرولوژی کودکان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر میترا بصیرت نیا چه زمانی است؟
دکتر میترا بصیرت نیا از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر میترا بصیرت نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر میترا بصیرت نیا چقدر است؟
تا کنون 60 نفر به دکتر میترا بصیرت نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر میترا بصیرت نیا 5 از 5 است.

درباره دکتر میترا بصیرت نیادکتر میترا بصیرت نیا dr mitra basiratniya از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر میترا بصیرت نیا در شیراز، خیابان معدل شرقی، حدفاصل خیابان بیست متری و صورتگر، روبروی اداره کل آموزش و پرورش، ساختمان شاهپرک، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر میترا بصیرت نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132349712 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر میترا بصیرت نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر میترا بصیرت نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر میترا بصیرت نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر میترا بصیرت نیا تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر میترا بصیرت نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.