دکتر مازیار بهاءالدین

دکتر مازیار بهاءالدین

تخصص ارتوپدی

فلوشیپ جراحی زانو
شیراز

کد نظام پزشکی

76594
%95
پیشنهاد(از 57 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح و بیماری های استخوان و مفاصل
عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران
جراحی آرتوسکوپیک زانو
تعویض مفاصل و شکستگی ها

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

اطلاعات مطب دکتر مازیار بهاءالدین

آدرس:

شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی، تقاطع معدل، ساختمان سال، واحد 406

تلفن:07132345722

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مازیار بهاءالدین را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مازیار بهاءالدین بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 57 کاربر)

%95
54 کاربر از 57 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  25 نفر
 • 15-45 دقیقه
  22 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

لیانا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بهالدین بسیار عالی هستند.مادرم هر دوپا رو عمل تعویض مفصل انجام دادن که بسیار عالی بود عملش،و خدا رو شکر دیگه میتونه راه بره.حتی به خاطر شرایط خاصی که داشتم از دکتر خواستم عمل مادرم رو جلوتر بندازم و قبول کردن.

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک حاذق وخوش برخورد وپرتجربه وپرحوصله ای هستن من راضی بودم.

نسرین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

استاد بسیار حاذق و متعهد و با اخلاقی هستند و با صبر و حوصله بسیار بیماران را ویزیت میکنند. عالی

فتحعلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

۲۰

عفت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بها الدین، بسیار پر حوصله، مسلط به دردها و امراض زانو، برخوردشونم فوق العاده صبورانه و محترمانه بود.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مازیار بهاءالدینسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مازیار بهاءالدین را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مازیار بهاءالدین نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مازیار بهاءالدین در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مازیار بهاءالدین چقدر است؟
هزینه ویزیت مازیار بهاءالدین با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار بهاءالدین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مازیار بهاءالدین کجا است؟
دکتر مازیار بهاءالدین 1 مطب در مطب دکتر مازیار بهاءالدین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مازیار بهاءالدین را ببینید.
+
آیا دکتر مازیار بهاءالدین امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار بهاءالدین در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مازیار بهاءالدین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مازیار بهاءالدین متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مازیار بهاءالدین چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مازیار بهاءالدین تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مازیار بهاءالدین در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مازیار بهاءالدین چقدر است؟
تا کنون 57 نفر به دکتر مازیار بهاءالدین رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مازیار بهاءالدین 5 از 5 است.

درباره دکتر مازیار بهاءالدیندکتر مازیار بهاءالدین dr maziyar bahaoddin از دکترهای متخصص ارتوپدی شیراز هستند. مطب دکتر مازیار بهاءالدین در شیراز، خیابان بیست متری سینما سعدی، تقاطع معدل، ساختمان سال، واحد 406 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مازیار بهاءالدین می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132345722 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مازیار بهاءالدین و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مازیار بهاءالدین هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مازیار بهاءالدین فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مازیار بهاءالدین متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مازیار بهاءالدین مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.